Spóźniający się okres po duphastonie

Mam pytanie czy ktoś miał coś podobnego a mianowiecie spóźniający się okres po łykaniu duphastonu od owulacji do okresu. Jest to mój pierwszy cykl z duphastonem więc może to jest normalne, nie wiem???Prosze o odpowiedź.

5 odpowiedzi na pytanie: Spóźniający się okres po duphastonie

Dodane ponad rok temu,

Re: Spóźniający się okres po duphastonie

Dodam że lekarz nie mówił że mam odstawić np. po 10 dniach brania, kazał brać od owulacji (potwierdzonej USG) aż do okresu, i nie wiem czy sama mam przestać brac i czekac na okres????

inka-24 Dodane ponad rok temu,

Re: Spóźniający się okres po duphastonie

Hej Rusałko!

Gdy ja brałam Duphaston, to miałam go odstawić po 10 dniach (2razy1) i przeważnie po 3 dniach przychodziła @. Myślę, że powinnaś zadzwonić do swojego gina i spytać co z tym odsawieniem. Mnie sie wydaje, że powinnaś odstawić i poczekać – jeśli @ nie przyjdzie, to znaczy, że zafasolkowałaś. Ale ja nie jestem Twoim lekarzem i najlepiej będzie, jeśli poradzisz się właśnie jego.

Pozdrawiam i życzę, by to FASOLKA była powodem opóźniającej się @.

“Kawa Inka” + Maleństwo (dobiega konca 15tydzień)

Dodane ponad rok temu,

Re: Spóźniający się okres po duphastonie

Bardzo dziękuje za radę. Niestety nie mogę zadzwonić do lekarza ponieważ wyjechał i dopiero w czwartek będzie możliwośc zadzwonienia do niego. Trochę mam problem bo do czwartku to dużo czasu. Poczekam wiec jeszcze z 2 dni i jak nie dostanę to najpierw zrobie test a później jeśli wynik będzie negatywny to odstawie lek.

jagusia Dodane ponad rok temu,

Re: Spóźniający się okres po duphastonie

Ja brałam duphaston 3 miesiące. Od 16 dnia cyklu 10 dni później odkładałam w pierwszym @ była ok 3 dni po odłożeniu tab. W trzecim miesiacu brania @ spóźnił sie 2 tygodnie i nie byłam w ciąży. Były to zaburzenia hormonalne. Najlepiej jak długo nie bedzie się @ pojawiać zrób test. Pozdrawiam Aga

kas Dodane ponad rok temu,

Re: Spóźniający się okres po duphastonie

Ja brałam od owulacji do spadku temperatury. PO prostu od owulacji codziennie mierzyłam i jeśli rano okazywało sie, że jest 36,6, co u mnie nastepowało mniej więcej 24 godziny przed @ to tabletki nie brałam. A jak temperatura była wciąż w okolicy 37 to brałam dalej. Efekt widoczny w podpisie.
Pozdrawiam serdecznie

Kaśka

Znasz odpowiedź na pytanie: Spóźniający się okres po duphastonie

Dodaj komentarz

Dla starających się
Zerknijcie na mój FF
Jakiś taki dziwny mi sie wydaje, trzy testy pod rząd (ovulacyjne) wyszły na +, potem już nie robiłam, tempka ładnie wzrosła (chyba po owu) a teraz znowu spadła o dwie
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Jak ćwiczyć umysł pod kątem pamięci
Ciągle o czymś zapominam...A to zarejestrować dziecko do pediatry rano, a to kupić coś w sklepie mimo że specjalnie po to weszłam, a dziś pobiłam chyba rekord bo spaliłam ziemniaki,
Czytaj dalej