Sprostowanie

Przed chwilą dzwoniłam do naszej lekarki i przy okazji zapytałam jak to jest z tym “żywcem”…….. No więc ABSOLUTNIE nie podawać dziecku i nie ważne że przegotowany…….. Najlepiej zwykłą wodę, gotować 10 min od wrzenia i taka jest najodpowiedniejsza…………kurczę a ja tak długo podawałm Martynie żywca i do tego nie przegotowanego……ponoć to może być przyczyną zmniejszonego apetytu, a szukaliśmy róznych powodów…….poza tym wymieniała inne tego skutki…..juz dawno miałam się zapytać, ale jakoś ciągle wypadało mi to zgłowy. Nawet ostatnio pisałam w którymś poście że, ja to podaję żywca i wszystko jest OK. Dlatego chciałam sprostować………. JUŻ NIE PODAJĘ ŻYWCA…..i przepraszam wszyskich których wprowadziłam w błąd………

Kasia mama Martynki (ur.02.07.2002)

7 odpowiedzi na pytanie: Sprostowanie

stenia72 Dodane ponad rok temu,

Re: Sprostowanie

Ja od początku podawałam małemu “kranówkę” oczywiście przegotowaną i dlatego nie wypowiadałam się na temat wód mineralnych.
Mały ma bardzo dobry apetyt ( nieraz mi się wydaje że aż za bardzo), ale jak wiadomo dziecko wie ile może zjeść i nie sposób je przekarmić.

Marzena
mama Przemka – 18.11.2002

kafisch Dodane ponad rok temu,

Re: Sprostowanie

Ja też na początku podawałam kranówkę, ale koleżanka mnie przkonała że lepiej żywca…………

Kasia mama Martynki (ur.02.07.2002)

karina Dodane ponad rok temu,

Re: Sprostowanie

A co powoduje woda mineralna, zawsze myślałam, że jest zdrowsza od kranówy?
Karina N. i Weronika 02.01.2003.

kafisch Dodane ponad rok temu,

Re: Sprostowanie

Dokładnie nie wiem, bo jak pisałam rozmawiałam z lekaarką przez telefon, ale zapytam o szczegóły przy następnej wizycie. Na pewno mówila coś o kolkach i o braku apetytu, mówiła też coś o jakimś dziecku które wylądowało w klinice, nie wiadomo było dla czego, aż się okazało że to od wody. Specjalnie już nie słuchałam, tylko myślałam jaka ze mnie głupia matka……….

Kasia mama Martynki (ur.02.07.2002)

majab Dodane ponad rok temu,

Re: Sprostowanie

A ja od początku podaję Zywca (za zgodą lekarki), gotuję 3-5 minut i nie rozumiem dlaczego przegotowany Żywiec miałby być gorszy od przegotowanej kranówki? Wszystko zależy też od tego gdzie się mieszka i jak jest tam woda. Wydaje mi się że ilu lekarzy tyle opinii na ten temat 🙂
Ja też słyszałam o dzieciach które piły wodę mineralną i wylądowały w szpitalu ale one piły wodę wysokozmineralizowaną a Żywiec jest niskozmineralizowany specjalnie dopuszczony do spożycia przez niemowęta, jeżeli poddajemu to wątpliwości to również wątpliwości powinniśmy poddać wszelkie gotowe dania dla niemowląt słoiczki, soczki czy kaszki?
Pozdrawiam

Iwona i Majka (07.05.02)

stenia72 Dodane ponad rok temu,

Re: Sprostowanie

Niestety… Niemowlę jest jak “królik doświadczalny”, nigdy nie wiemy co takiemu maluszkowi od razu przypasuje i musimy niestety na nim wypróbować. Tak samo bedzie z pokarmem stałym czy soczkami.

Marzena
mama Przemka – 18.11.2002

misiek25 Dodane ponad rok temu,

Re: Sprostowanie

a moja lekarka mowi co innego i wiele mam daje dzieciom wode do picia. Dla mnie to normalne, a poza tym co czlowiek to opinia.
Mati mama Nineczki (13.07.2002)

Znasz odpowiedź na pytanie: Sprostowanie

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Pytanie?
Mam pytanie związane objawami termicznymi zajścia w ciążę. Otóż dowiedziałam się,że jeżeli dojdzie do zapłodnienia to podniesiona temperatura utrzymuje się co najmniej do terminu,w którym miałabym dostać miesiączkę, czyli ok.14-16dni. Dziś właśnie
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
sposoby na wyluzowanie....
No własnie....co robicie....to pytanie oczywiscie do starajacych sie.. papapapapa
Czytaj dalej