sprzedaż ciuszków-proszę o radę…

Koleżanka chce żebym jej sprzedała ciuszki po mojej córce, tylkoie wiem jakie ceny podac, myślałam o takich cenach: body po 5 zł, pajacyki po 6zł, sweterki po 10 zł, bluzeczki po 9zł, rajstopki po 4zł.
Czy takie ceny nie są za duże a może za małe? Co wy o tym sadzicie? A moze sprzedawaliście ciuszki po swoich dzieciach i inne ceny dawałyście, prosze o rade. Z góry dziekuje.

6 odpowiedzi na pytanie: sprzedaż ciuszków-proszę o radę…

asik Dodane ponad rok temu,

Wszystko zależy w jakim stanie są ciuszki i czy koleżanka chce sprzedać jak najszybciej
czy się może pobujać trochę ze sprzedażą

mloda Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Asik.:Wszystko zależy w jakim stanie są ciuszki i czy koleżanka chce sprzedać jak najszybciej
czy się może pobujać trochę ze sprzedażą

Tzn zaproponowała mi żebym to ja jej ciuszki sprzedała, a ciuszki sa w dobrym i bardzo dobrym stanie, używane tylko przez moją córeczkę.

magda Dodane ponad rok temu,

Najlepiej wejdz na wątek w dziale sprzedam, popatrz sobie co dziewczyny sprzedaja i za ile. Będziesz mieć porównanie. Ja wiem że jednak jak sprzedawalam dużą ilośc jednej osobie to dawałam niższą cene, bylo mi to na rękę bo odrazu pozbywam się ciuchów i nie bujam sie z kilkoma przesyłkami.

Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez mloda:Koleżanka chce żebym jej sprzedała ciuszki po mojej córce, tylkoie wiem jakie ceny podac, myślałam o takich cenach: body po 5 zł, pajacyki po 6zł, sweterki po 10 zł, bluzeczki po 9zł, rajstopki po 4zł.
Czy takie ceny nie są za duże a może za małe? Co wy o tym sadzicie? A moze sprzedawaliście ciuszki po swoich dzieciach i inne ceny dawałyście, prosze o rade. Z góry dziekuje.

Ja koleżanką nie sprzedaje, tylko oddaje, ale jak chce sprzedać to na allegro, ale dosyć rzadko. Ceny tak od 5 do 25 zł. Albo można w pakiecie. np. powiedz jej 100 zł za wszystko, albo ile tam chcesz i już.

moni2003 Dodane ponad rok temu,

ja proponuję cenę za zestaw a nie na sztuki

mloda Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez moni2003:ja proponuję cenę za zestaw a nie na sztuki

Tez sobie tak pomyślałam, po przespaniu się z tym i tak zrobie. Dzieki za odpowiedzi.

Znasz odpowiedź na pytanie: sprzedaż ciuszków-proszę o radę…

Dodaj komentarz

Leczenie niepłodności
żylaki powrózka nasiennego
dziewczyny, po dwóch latach starań wreszcie mamy diagnozę - żylaki powrózka nasiennego... poczytałam trochę na necie, ale chciałabym dowiedzieć się czegoś od Was. wiem, że w którymś wątku był ten problem poruszany,
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Andrzejki
Właśnie lejemy wosk :) Wróżycie sobie?
Czytaj dalej