ssanie paluszków

pozwalacie dzieciom ssać palce? mała ciągle pcha kciuka do buzi, czasem z nim zasypia i wtedy on wypada, czytalam w poscie o usypianiu, że dużo dzici zasypia z palcami w buzi, nie boicie się, że im wejdzie w krew?

Gaba mama Maryśki (02.08.02)

3 odpowiedzi na pytanie: ssanie paluszków

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: ssanie paluszków

Mój nie zasypia z paluchem w buzi, ale za to jak nie śpi to wkłada całą rączkę do mordki….pozwalam Mu na to…..

Julka mama Karolka

Dodane ponad rok temu,

Re: ssanie paluszków

Najpierw próbowałam z tym walczyć – moja ssie kciuka – pchałam zamiast tego smoczka. Ale jak 3 miesięcznemu dziecku wytłumaczyć, że to nie jest wskazane hi hi hi. W każdym bądź razie spasowałam i zauważyłam, że ona dzięki tym kciukom lepiej sypia i jest spokojniejsza. Ssie go tylko jak jest zmęczona i chce zasnąć, a jak jest głodna to pakuje do buzi dwie piąstki na raz. Doszłam do wniosku, że są większe tragedie, niż ssanie paluszków u naszych maluszków.

Joanna mama Julci (ur. 8.08.2002r.)

izabelak Dodane ponad rok temu,

Re: ssanie paluszków

Mojej Perełce też nie można wytłumaczyć, że palców nie trzyma się w buzi. Tylko, że dzidzia nie umie ssać kciuka! Dziwne, nie? Ssie za to wskazujący, albo serdeczny, albo wszystkie na raz….

Iza

Znasz odpowiedź na pytanie: ssanie paluszków

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Torbiel a Ciąża ?
Dziewczyny, jakie jest prawdopodobieństwo pomyłki jak lekarz przy badaniu USG przez brzuch bez pełnego pęcherza stwierdzi, że jest torbiel o rozmiarach 55mm na 40mm na jajniku czy równie dobrze może
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Nigdy więcej butów Scholl
Kupiłam te buty w maju, chodziłam w nich góra miesiąc i z beżowych zrobiły się czarne po bokach.......3 reklamacje odrzucone, jest opinia niezależnego rzeczoznawcy a oni dalej nie chcą oddać
Czytaj dalej