staje i… kiedy chodzi?

zadam moze glupawe pytanie — wiem wiem ze kazde dziecko rozwija sie indywidualnie, ale jestem ciekawa jak to bylo w Waszym przypadku?
Ile czasu minelo od momentu kiedy dziecko zaczelo samo stawac na nogach do momentu kiedy zaczelo chodzic???
Agniesia podchodzi do foteli, scian itp itp i sama zaczyna stawac a ja jestem bardzo ciekawa kiedy zacznie chodzic? Z drugiej strony jak tylko wezme ja pod pachy zaczyna sie wyginac, wcale nie chce stac! oczywiscie nie zmuszam jej do niczego! ale czy to normalne?

Aneta+Agniesia (ur 7.07.2002)

3 odpowiedzi na pytanie: staje i… kiedy chodzi?

czarna Dodane ponad rok temu,

Re: staje i… kiedy chodzi?

u nas bylo troche inaczej…bo ewa stawala juz od paru tygodni (ale musiala sie czegos trzymac ) az pewnego dnia przytrzymala sie chodzika i poszla…..i tak chodzi do dzis;-)

AUTOR: WKURZONA( ACH TE ALLEGRO) SZALONA MATKA 15 MIES ZASMARKANEJ EWY

Dodane ponad rok temu,

Re: staje i… kiedy chodzi?

Natusia zaczela stawać gdy skończyla osiem miesięcy, a pierwszy samodzielny kroczek zrobiła 8 marca. Teraz już coraz rzadziej raczkuje, a CORAZ WIECEJ CHODZI SAMA :-))

Kaśka z Natalką (roczek i pół miesiąca!!!)

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: staje i… kiedy chodzi?

u nas było odwrotnie…Karol chodzi za rączki i chce żeby go podtrzymywać do stania… Natomiast dopiero zaczyna sam się podciągać przy przedmiotach aby stanąć…..to chyba jednak indywidualna sprawa…….

Julka kulka i 9 miesięczny Karolek

Znasz odpowiedź na pytanie: staje i… kiedy chodzi?

Dodaj komentarz

Dla starających się
I jeszcze raz temperaturki ........
Mam pytanie czy jeżeli owulacji nie ma to tempka wzrasta w drugiej fazie cyklu czy nie? [/b]achen https://www.fertilityfriend.com/home/21ccb
Czytaj dalej
Dla starających się
Dlaczego chcemy miec dzidzie?
Do wszystkich dziewczyn: Jestem tu od wczoraj i nie znam żadnej z Was, a tu widzę większość z was strasznie sie przyjaźni! Zastanawiałyście się dlaczego właściwie chcemy mieć dzieci? Ja mam
Czytaj dalej