Forum: Pamiętniki

starania o siostrzyczke dla Szymonka

Postanowiłam założyć pamiętnik o staraniach.Zawsze żałowałam że nie napisałam pamiętnika dla mojego synka Szymona.Teraz mogłabym sobie przeczytać kiedy i czego się nauczył.Szymonek 15,01,2004 skończył pięć lat.Dlatego też postanowiliśmy z mężem że będziemy mieć kolejne dziecko.
W styczniu rozpoczełam leczenie i wszystkie potrzebne badania potwierdzające że jestem gotowa aby zajść w ciąże.Kilka dni temu byłam u gina i jest wszystko wporządku.
Mozemy działać.Jednak poczekamy z tym do maja aby fasolka urodziła się już po nowym roku 2005.Narazie jestem bardzo szczęśliwa że wkońcu przekonałam Irka (męża) aby mieć kolejne dziecko.Bardzo bym chciała mieć córkę ale jak to się mówi najważniejsze aby było zdrowe.

Ania &Szymon

1 odpowiedzi na pytanie: starania o siostrzyczke dla Szymonka

0066 Dodane ponad rok temu,

Re: starania o siostrzyczke dla Szymonka

Mam podobny problem jak ty także mam synka Krystianka 5-latek skończył w kwietniu 2004 i chcielibysmy siostrzyczki dla naszego łobuza. Zaczynamy od jutra!!!!!!!! wam życze powodzenia!!!! ODP. jeśli możesz! PA PA PA !!!!!!!!!!!!

Znasz odpowiedź na pytanie: starania o siostrzyczke dla Szymonka

Dodaj komentarz

Dla starających się
PORADŹCIE!
Jestem pierwszy raz na tej stronce. Nawet nie wiedziałam, że taka jest! Byłam w 12 tygodniu ciąży, plamienie, USG i potem zabieg. Radzono mi odczekać 6 miechów zanim zacznę się
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Moze wiecie cos na ten temat
Kochane dziewczyny, moze wiecie cos na temat srebrnych lyzeczek, (ewentualnie sztuccow) dla dziecka, czy to cos symbolizuje? Dostalam jako dziecko srebna lyzeczke, a teraz kupilam taka dla swojej coreczki na urodziny. Z
Czytaj dalej