Starania z clo + duphaston + ovitrelle

Piszcie dziewczyny jeśli któraś z Was również stara się o maleństwo z clo, duphastonem i ovitrelle. Ciekawa jestem czy komuś się udało i po jakim czasie?.

11 odpowiedzi na pytanie: Starania z clo + duphaston + ovitrelle

karla86 Dodane ponad rok temu,

cześć 🙂 ja przez pół roku brałam clo i zaszłam w ostatnim cyklu ale niestety poroniłam 🙁 teraz będę podchodzić do drugiej inseminacji właśnie z clo i duphastonem w fazie lutealnej 🙂 na niektórych działa i przy pierwszym cyklu z clo zachodzą, na inne kobiety nie działa bo nawet pęcherzyki nie rosną po tym, więc to nie ma reguły każda z nas jest inna 🙂

fifka Dodane ponad rok temu,

Ja w starankach o synka stosowałam CLO i Duphaston no i zaszłam w 3 cyklu 🙂 (wcześniej było 8 cykli bez wspomagania)

Teraz staram się już 7 miesięcy o drugiego bąbelka i od marca mam wznowić kurację CLO i Dupkiem i mam nadzieję ze zaskoczy tak jak za pierwszym razem 🙂

nati Dodane ponad rok temu,

Ja brałam Clo i Duphaston w jednym cyklu i była też iui, ale się nie udało. Jednak Clo działało na mnie i miałam 3 pęcherzyki. W lutowym cyklu też będę brała te leki, też będzie iui i musi się udać!

karolina-1988 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez kasiulka5083:Piszcie dziewczyny jeśli któraś z Was również stara się o maleństwo z clo, duphastonem i ovitrelle. Ciekawa jestem czy komuś się udało i po jakim czasie?.

Wszystko zależy od tego, czy zareagujesz na klomifen.

Ja stosowałam CLO i duphaston 4 cykle, w tym jeden cykl z Ovitrelle, bo tylko jeden cykl z pięknymi pęcherzykami. Niestety bez efektu.

kasiulka5083 Dodane ponad rok temu,

Dziękuje że opisalyście swoje doświadczenia. Ja teraz 3 cykl z clo i duphastonem i pierwszy raz zastrzyk ovitrelle dostalam przedwczoraj. teraz to czekanie najgorsze. Mam nadzieje, ze tym razem się uda. Tak bardzo bym chciala….

kasiulka5083 Dodane ponad rok temu,

W listopadzie byla owulacja, w grudniu nie i dlatego w styczniu ovitrelle, zobaczymy. w kazdym cyklu mam pecherzyki i pękaly ale mimo to w grudniu był pusty pęcherzyk i owulacji nie bylo.

kasiulka5083 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez fifka:Ja w starankach o synka stosowałam CLO i Duphaston no i zaszłam w 3 cyklu 🙂 (wcześniej było 8 cykli bez wspomagania)

Teraz staram się już 7 miesięcy o drugiego bąbelka i od marca mam wznowić kurację CLO i Dupkiem i mam nadzieję ze zaskoczy tak jak za pierwszym razem 🙂

A miałaś zastrzyk z pregnylu albo ovitrelle ?

fifka Dodane ponad rok temu,

Nie… nie miałam zastrzyków. Tylko CLO i Dupek

ewelina--13 Dodane ponad rok temu,

Hej ja też biorę clo w pierwszym cyklu zadziałało i zaszłam w ciąże ale tylko na chwilę 🙁 i od tego czasu mineło już rok i clo już nie działa. Dupka też biorę lub luteinę.

kasiulka5083 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez ewelina__13:Hej ja też biorę clo w pierwszym cyklu zadziałało i zaszłam w ciąże ale tylko na chwilę 🙁 i od tego czasu mineło już rok i clo już nie działa. Dupka też biorę lub luteinę.

A u mnie jeszcze się nie udało. W dodatku okazało się,że przez ovitrelle zrobiła mi się torbiel ma ponad 4 cm…. Lekarz mówi,że jeśli się udało i jestem w ciąży to torbiel się wchłonie… Jeszcze parę dni niepewności….

Dodane ponad rok temu,

Próbowałam z 6-7 cykli i nic, wprowadziłam estrofem przed i po owulacji i zaszłam w 2 cyklu 🙂

Znasz odpowiedź na pytanie: Starania z clo + duphaston + ovitrelle?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Wakacje kupione na portalu zakupów grupowych???
Czy komuś udało się w zeszłym roku kupić wyjazd wakacyjny, na którymś z takich portali? Szczególnie interesuje mnie czy ktoś wyjeżdżał za granicę (wylatywał?) all inclusive. Jak warunki? Jak cenowo?
Czytaj dalej