Strasznie krzyczy

Nie wiem czy czasami nie przyzwycziliśmy razem z mężem Majki do nszenia. Od kilku dni gdy tylko położymy tę małą kruszynkę to jest straszny krzyk, nie płacze ale krzyczy. Czasami tak głośno, że mam wrażenie, iż wszystkie szyby popękają . Nic nie jest w stanie jej zainteresować a ręce już mdlęją od takiego słodkiego ciężarka.
Z drugiej strony może chodzi jej o coś innego może denerwują ją dziąsełka chodź w poniedziałek pani doktor powiedziała, ze jeszcze nic nie widać ale może Majeczka już coś czuć.
Jak myślicie o co może chodzić?

Paulina i Majeczka 2.X

5 odpowiedzi na pytanie: Strasznie krzyczy

daga25 Dodane ponad rok temu,

Re: Strasznie krzyczy

Jak to o co? O noszenie 😉 hihi Z Zuzą mieliśmy to samo. Przeszło jej jak zaczęła siadać, bo wtedy bardziej ją to interesowało i mogła się spokojnie sama bawić. Teraz ma nawrót 😉 i na dłużej niz 15 minut nie można jej włożyć ani w krzesełko, ani w łóżeczko, ani w kojec. Czekam jak na zbawienie jak zacznie chodzić…

Daga i Zuzanka 10 m-cy

Dodane ponad rok temu,

Re: Strasznie krzyczy

U nas bylo tak samo i chodzilo o noszenie,ale szybko to juz potem minelo,grunt to po odlozeniu dziecka szybko go czyms zabawic:)pomaga!

Nelly i Hubert ROCZEK!!!!!!!!

raz-dwa Dodane ponad rok temu,

Re: Strasznie krzyczy

My mielismy tak samo. Ale przeszlo dopiero jak zaczela sama chodzic.


Anetta i Natalia (26.01.03)

inti Dodane ponad rok temu,

Re: Strasznie krzyczy

przyzwyczaiła się do was i nie chce zostawać sama.
Julka też tak miała. zaczęliśmy ją sadzać w foteliku samochodowym na kanapie między nami albo obok i było ociupinkę lepiej.

sylwia i JUlka 20.01.2003

lawinia Dodane ponad rok temu,

Re: Strasznie krzyczy

MŁODY OSTATNI KRZYCZY Z BYLE POWODU. I NIE KONIECZNIE PO POŁOŻENIU. CHYBA ZACZYNA ODKRYWAĆ MOC SWOJEGO GARDŁA, BO TEN KRZYK ZAMIENIA SIĘ W PISK A ON JEST ZADOWOLONY. ZRESZTĄ NIEWIEM BO MOŻE MŁODY JEST HISTERYKIEM. POTRAFI PRZEZ 1,5 GODZINY DRZEĆ SIĘ (OCZYWIŚCIE NAWET ŁEZKA MU NIE POLECI), A JA DOSTAJE OCHRZAN ŻE PEWNIE GLODNY ALBO MU MOKRO. I CO MAM ZROBIĆ. NAWET NIE MAM MU MOŻLIWOŚCI NIC POWIEDZIEĆ BO MNIE ZAGŁUSZA.

Lawinia i Nikoś (25.09.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: Strasznie krzyczy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedno- i dwulatki
czy też jesteście takie roztargnione???
wybrałam się dzisiaj do sklepu po kosmetyki. skończył się min. tusz do rzęs. w moim ulubionym sklepiku była wielgaśna kolejka i poszłam kawałek dalej do galerii centrum. tam jest samoobsługa,
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Pytanko....
Witam wszystkie mamusie i brzuszki :))). Mam pytanko, czy któraś z Was orientuje się, czy kobieta może nie wyrazić zgody na użycie kleszczy w czasie porodu??? Czy jest jakiś zapis
Czytaj dalej