Stres zerówkowy- pomocy

Dziewczyny moja córcia poszła do zerówki. Nigdy nie chodziła do przedszkola więc to jej debiut. Nie chciała isc ale wiedziała że musi, pierwszy tydzień było w miare dobrze- tylko szkliste oczy przy rozstaniu. W drugim tygodniu pojawiły się wieczorne i ranne bóle brzucha( w wolne dni nie boli) oraz nudności przy śniadaniu w domu i wymioty podczas śniadania w szkole. Co mam robić? Nie zmuszam ją do jedzenie ale praktycznie do godz 13 nic nie je. Dodam ze 2 razy zsikała się w majtki w szkole co jej się wogóle nie zdarza. Pani mówi że jest kontaktowa, bawi się z dzićmi, śmieje sie. Gdy ją odbieram to też jest uśmiechnięta i zadowolona. Poradżcie co robi, może psycholog? Tlumaczymy jej pytamy czy ktoś jej robi krzywdę ale mowi że w szkole jest ok, to skąd te nerwy?

Adriana z Juleczką (21.08.2001) i Szymonkiem (9.07.2007)

2 odpowiedzi na pytanie: Stres zerówkowy- pomocy

vieta Dodane ponad rok temu,

Re: Stres zerówkowy- pomocy

może gdzieś to przeżywa i z tąd te reakcje?
Każdy z nas obawia się czegoś nowego i różnie reaguje.
Nasza julia też chodzi do zerówki ale w przedszkolu i wczoraj popłakała się i potem powiedziała, że nie chce chodzić do przedszkola, chce być z opiekunką (a miała czadową)
Niby nic nie mówi że jest źle.
Już sama nie wiem czy coś się dzieje tam, czy to przez to że w domu siedzi, nie idzie na dwór bo ja jetsem w ciąży i muszę leżeć.


Julia&ktosik [oby]

aducha Dodane ponad rok temu,

Re: Stres zerówkowy- pomocy

To prawda, nigdy nie rozstawala sie z nami na dłużej. Jedynie do babci na noc- tylko jedna noc. Nigdzie poza babcią nie zostawała sama. Być moze stąd te zachowanie. Poza tym jest tylko 7 dziewczynek w grupie i mówi że myślała ze będzie więcej koleżanek.

Adriana z Juleczką (21.08.2001) i Szymonkiem (9.07.2007)

Znasz odpowiedź na pytanie: Stres zerówkowy- pomocy

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Listopadówki 2007 we wrześniu
Dopiero teraz....no ale same wiecie dlaczego. Za listę wyrazy uznania należą się naszej pracowitej Karen :) [img]http://i195.photobucket.com/albums/z304/MonikaPJ/listawrzeniowa.jpg[/img] p.s.przy zmianie formatu w jakim zapisalam liste cos mi sie pokitwasiło, stąd..no same widzicie[img]/images/forum/icons/crazy.gif[/img] wybaczie, proszę. Monika[i]Edited
Czytaj dalej
Dla starających się
kiedy po odstawieniu antykonc. rozpoczęcie starań
Witam. Mam pytanie i prośbę o pomoc. Przez ostatni rok stosowałam plastry antykoncepcyjne Evra. w niedługim czasie chciałabym zacząć starania o dziecko. Czy zaraz po zakończeniu cyklu mogę sie starać
Czytaj dalej