“strupek” po szpitalnym szczepieniu

Właściwie to nie wyglada na strupek tylko na czerwona grudkę z czymś białym w srodku. Czy mam sie martwić? Czy to tak powinno wygladać?

Aniaaa i Sebcio (17.03.03)

5 odpowiedzi na pytanie: “strupek” po szpitalnym szczepieniu

czarna1 Dodane ponad rok temu,

Re: “strupek” po szpitalnym szczepieniu

powinna byc czerwona grudka..bialeto pewnie ropka… Niestety to sie bedzie troche babrać…Pawelkowi zagoilo sie dopiero ok. 3 miesiaca, unikaj kontaktu z wodą…zagoi sie.

Magda- mama Pawełka ur. 29.11.2002

lea Dodane ponad rok temu,

Re: “strupek” po szpitalnym szczepieniu

U mnie jest czerwony strupek i się nie babra, choć w wodzie nie traktuję go ulgowo.

izab Dodane ponad rok temu,

Re: “strupek” po szpitalnym szczepieniu

Nie martw się, to okropnie wygląda – u mojej Julki wyglądało jakby zaraz miała z tego trysnąć ropa. Nie trysnęła, slicznie się wchłonęło, tyle że trwa to długo. Nic z tym nie rób, nie dotykaj, broń Boże nie wyciskaj, samo się zagoi.
Pozdrowienia

Iza mama żarłocznej Julki 24.01.03

nata Dodane ponad rok temu,

Re: “strupek” po szpitalnym szczepieniu

mojemu kacprowi zostala wielka czerwona narosl,lekarka powiedziala ze powinno to wyjsc na wierzch,kacprowi nie wyszlo i niestety powiedziala ze juz tak zostanie,dodala jeszcze z szyderczam usmiechem ze jak dorosnie to usunie sobie to u kosmetyczki,a dla mnie wcale to nie bylo smieszne,ale mysle ze u ciebie to wyglada troche inaczej,na poczatku tak ma byc i napewno sie wchlonie,takie rzeczy jak u nas bardzo zadko sie zdazaja.

NATAla i KAPEREK (5,5 miesiaca !)

agus-25 Dodane ponad rok temu,

Re: “strupek” po szpitalnym szczepieniu

Jeżeli mowa o szczepieniu w pierwszych 24 godzinach życia dziecka, to u mojego nic się nie babrze, ma ładny czerwony strupek, nie za duży. W kapieli zamaczam też mu rączkę i nic złego się nie dzieje. Może ta szczepionka u mojego synka się nie przyjęła?? Nikt mi nic nie mówił jak to ma wyglądać.

Znasz odpowiedź na pytanie: “strupek” po szpitalnym szczepieniu

Dodaj komentarz

Zdrowie i uroda
Odżywianie zgodne z grupą krwi
OSTATNIO PRZECZYTAŁAM ARTYKUŁ O ODŻYWIANIU ZGODNYM Z GRUPĄ KRWI I POWIEM, ŻE BARDZO MNIE ZAINTERESOWAŁ. TYLKO JESTEM CIEKAWA CZY FAKTYCZNIE SPRAWDZA SIE TAKA TEORIA. CZY SĄ WŚRÓD FORUMOWICZEK MAMY STOSUJĄCE
Czytaj dalej
Dla starających się
Do właścicielek ślicznych wykresików
Kochane od tygodnia mierzę temperaturkę, choć na razie tylko dla wprawy bo ten miesięc jeszcze musimy poczekać, ale w nastepnym miesiacu chciałabym tę więdzę wykorzystać. Potrzebuję jednak waszej rady -
Czytaj dalej