Świsty w oskrzelach i alergia na mleko???

Kiedy synek miał zapalenie płuc i przebywał w szpitalu, jeden z lekarzy zmienił mu mleko. Tłumaczył to tym, że rzęrzenia i świsty w płucach najprawdopodobniej są spowodowane alergią na mleko (jadł zwykły Bebilon) i przepisał Bebilon Pepti. Jak dotąd myślałam, że alergie pokarmowe mają inne objawy, wysypki, biegunki, itd. a u Maćka niczego takiego nigdy nie zauważyłam. Żadnych badań w tym kierunku robionych nie miał.
Ostatnio nie ma apetytu i myślałam, że to przez ten Beilon Pepti (jest paskudny) podałam więc zwykły i zamiany w oskrzelach pojawiły się znowu… Pediatra która opiekuje się Maćkiem powtórzyła to samo co ci w szpitalu.
Spotkałyście się z czymś takim?? Czy jakiś forumowy dzieciaczek też cierpi na tego typu alergię??

Beata i Maciuś 11.02.2004

3 odpowiedzi na pytanie: Świsty w oskrzelach i alergia na mleko???

ciutka Dodane ponad rok temu,

Re: Świsty w oskrzelach i alergia na mleko???

Moja córeczka juz trzy razy miała zapalenie oskrzeli i to podobno alergia, teraz jestem na etapie latania po lekarzach i robieniu badań, zobaczymy…..

tosia-1 Dodane ponad rok temu,

Re: Świsty w oskrzelach i alergia na mleko???

moj lekarz powtarza za kazdym razem, ze przy alergii czesto sa tez zmiany w oskrzelach i trzeba uwazac zeby nie przezucily sie na pluca.
moj synek od urodzenia ma katarek i swiszczenie w nosku. teraz z pomoca homeopaty powoli wychodzimy (mam nadzieje) z alergii i jednoczesnie swiszczenie robi sie jakby slabsze.
Bebilon Pepti nie jest taki zły w porównaniu z Nutramigenem!!!!.
pozdrawiam
justyna + stas (7,5 miesiaca)

amber Dodane ponad rok temu,

Re: Świsty w oskrzelach i alergia na mleko???

Właśnie jesteśmy zarejestrowani do alergologa na 11 sierpnia. Może wiesz na czym polegają te badania??
Jak już będziecie po wszystkim to napisz wszystko co wiesz Wśród rodziny i znajomych nigdy jeszcze nie było tego rodzaju alergii…
Zdrówka Wam życzę

Beata i Maciuś 11.02.2004

Znasz odpowiedź na pytanie: Świsty w oskrzelach i alergia na mleko???

Dodaj komentarz

Dla starających się
Kiedy najlepiej współżyć?
Moje cykle wynoszą mniej więcej 30 dni. Czasem 32 albo 29. Skok temperatury przypada zazwyczaj na 19 dc chociaż akurat w tym cyklu był to 20 dc. Kiedy
Czytaj dalej
Karmienie
miesko
czy dziecko moze sie odzywiac wylacznie mieskiem drobiowym (tzn oczywiscie oprocz jarzyn, rybki, mleka kaszek itd)? Chodzi o to, ze wlasciwie nie kupuje innego miesa niz kurczak i indyk......-nam to
Czytaj dalej