SZCZEPIENIA

Byłyśmy dzisiaj pierwszy raz w przychodni na szczepieniach. Oleńka płakała a ja razem z nią. Dziewczyny czy Wam też jest tak ciężko?

4 odpowiedzi na pytanie: SZCZEPIENIA

kas Dodane ponad rok temu,

Re: SZCZEPIENIA

No pewnie, że ciężko. Tylko, że później będzie lepiej. To znaczy z jednej strony dziecko coraz wiecej rozumie i napewno psychicznie bardziej cierpi, ale łatwiej jest je uspokoić przytulając. Teraz Zuzka płacze tylko w chwili wstrzykiwania szczepionki, a wzięta na ręce, przytulona i zaprowadzona do lustra zaraz zaczyna się śmiać.
Pozdrawiam

Kaśka
I buzi od Zuzi (16.10.02)

zanbus Dodane ponad rok temu,

Re: SZCZEPIENIA

hej!
Mam to samo.Właśnie w ten piątek idziemy na kolejne i już się trochę niepokoję. Tłumaczę sobie tylko że to przecież dla jego dobra.
Pozdrowionka.

Zanka i Maciuś ur.02.07.03

nika73 Dodane ponad rok temu,

Re: SZCZEPIENIA

Ja byłam na pierwszym szczepieniu ponad tydzien temu. Płakałam razem z Dominiką i nie byłam w stanie trzymać jej nózki (miała kłute dwie nózki) .

Nika i Dominika (10,09,03)

Dodane ponad rok temu,

Re: SZCZEPIENIA

Oj ciezko,a do tego ciagle pamietam jak Hubi mial zapalenie oskrzeli i jak wtedy plakal:(a teraz w czwartek ide znowu na szczepienie act hip

Nelly i Hubert

Znasz odpowiedź na pytanie: SZCZEPIENIA

Dodaj komentarz

Dla starających się
ile można czekać
cześć dziewczyny. może podzielicie sie ze mną ile już czasu próbujecie, i jak przezyć po @@@@. ja próbuję od czerwca, znacie jakieś zaklęcie? K.
Czytaj dalej
Dla starających się
ZNOWU PORONIŁAM!!!!!
ten post jest też na poronieniach ale chciałam i z wami się podzielić moimi smutnymi wiadomościami ja tego nie wytrzymam!!!!!!! zadzwoniłam do ginki i powiedziałam
Czytaj dalej