szczepienia-pomóżcie

dzisiaj moja 6,5 miesięczna Zosia dostała trzecią dawkę polio i wzw typu B, jedno doustnie. Pielegniarka zabroniła mi jeść (karmię piersią)i małej świeżych owoców i soków. I oczywiście co zrobiłam po powrocie do domu – zjadłam brzoskwinie! zapomniałam! Co teraz?

1 odpowiedzi na pytanie: szczepienia-pomóżcie

lea Dodane ponad rok temu,

Re: szczepienia-pomóżcie

Nic sie nie stanie, prawdopodobnie. O ile mnie moja zawodna (ale pocieszenie…) pamiec nie myli, to na wszelki wypadek nie podaje sie dzieciom pokarmow, ktore by sprzyjaly wymiotom po tej szczepionce.
Mysle, ze u dziecka cycowego to jest juz daleko idąca ostroznosc, zeby zakazywac jedzenia matce, szczegolnie jesli mala do tej pory dobrze reagowala na mleko po brzoskwini (mysle, ze to jest zreszta jeden z lepiej przyswajalnych owocow).

Sa lekarze, ktorzy nie zabraniają mamie po szczepieniu jedzenia owocow. Wiem ze swojego przykladu. Zabronione mialo tylko dziecko.

Lea i Mateuszek (14.03.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: szczepienia-pomóżcie

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki
Choroba brzuszka - dieta
No i u nas pojawiło się choróbsko! Julcio dwa tygodnie temu w środę zaczął robić po 4-5 kup dziennie, a w niedziele to już czyściło go na zielono. Wylądowaliśmy na izbie
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Wyprawka ?? Co zawiera ?? Pomocy !!
Witajcie !! Czytam forum z przerażeniem, bo większość z Was kupuje już wyprtawki dla swoich maluszków... A ja nic - choć termin mam na październik - bo.... na prawdę nie wiem
Czytaj dalej