Szkodliwość urządzeń biurowych?

Czy ktoś może orientuje się jaki wpływ na ciążę ma kontakt z urządzeniami biurowymi np. ksero, komputer itp? Właśnie była u mnie klijentka z Służby Zdrowia i widząc mnie jak pracuję blisko urządzenia ksero trochę mnie nastraszyła. Teraz nie wiem co robić-przemeblowanie czy zwolnienie?

5 odpowiedzi na pytanie: Szkodliwość urządzeń biurowych?

chilli Dodane ponad rok temu,

Re: Szkodliwość urządzeń biurowych?

zabójcze.
Rzucic prace, zamknąć sie w domu, nie wychodzić (opary spalin) nie otwierać okien (opary spalin i z kominów), nnie używać kuchenki gazowej (to akurat trujące opary przedostają sie do jedzenia), pić wode tylko destylowana czterokrotnie gotowaną po 5 minut, zero surowizny, warzyw, owoców (pestycydy), wyzrucic TV z domu (promieniuje), mikraflowke (bardzo promieniuje) i telefon komorkowy.

I za 20 tygodnie przywitasz zdrowe dziecko 🙂

www (10.03.2004)

lilavati Dodane ponad rok temu,

Re: Szkodliwość urządzeń biurowych?

Mi lekarz zwrócił uwagę abym zamykała ksero jak kopiuję i unikała pola kuchenki mikrofalowej, komputer przy którym siedziałam uznał za bezpieczny

U mnie o wiele bardziej niekożystne okazłao się siedzenie przed kompem ale jako samo siedzenie, strasznie od tego bolał mnie brzuchol poprzednio i teraz tez mam problemy

2-latek Mati i malusia kruszynka

anka28 Dodane ponad rok temu,

Re: Szkodliwość urządzeń biurowych?

Myślę, że macie rację i nie powinnam aż tak brać sobie do serca wywodów jakiejs kobitki ( a może jakaś nawiedzona?)
Podczas siedzenia tez czasami pobolewa mnie brzuszek, ale tak bardziej jak kolka. często otwieram okna więc myślę że może nie jest az tak żle!
Ślicznie dziękuję za pomocne uwagi!
Pozdrawiamy:)

olinja Dodane ponad rok temu,

Re: Szkodliwość urządzeń biurowych?

Z tego wszystkiego dbaj by ograniczyc czas przy komputerze. Ze względu na siedzenie (dosłownie i w przenosni) i ze względu na promieniowanie (szkodliwe) wytwarzane przez monitory CRT (najbardziej z tyłu i boku – monitora oczywiscie)

Ja i…

Dodane ponad rok temu,

Re: Szkodliwość urządzeń biurowych?

Z tego, co mówią i piszą kobieta w ciąży powinna żyć w pięknym, bajkowym otoczeniu, bez stresów, odpoczywać, relaksować się, pić zieloną herbatkę, jeść dużo owoców i warzyw… Ja z kolei uważam, że ciąża to nie choroba i wiele można, choć z umiarem.

Asia i Julia 3 latka 9 m-cy i…
Ja pracuję w biurze w otoczeniu urządzeń biurowych. Myślę, że samo siedzienie jako brak ruchu jest bardziej szkodliwy od samego komputera/monitora. W poprzedniej ciąży pracowałam do 7 m-ca, czasu pracy przed monitorem nie miałam skróconego, a dzidzia urodziła się zdrowa. Teraz mam lepiej, bo Prezes kupił mi monitor LCD, więc promieniowanie jest znacznie mniejsze. Staram się jedynie często wstawać od biurka i chodzić po pracy z Julką na spacerki.
Nie przejmuj się aż tak bardzo.

Asia i Julia 3 latka 9 m-cy i…

Znasz odpowiedź na pytanie: Szkodliwość urządzeń biurowych??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedno- i dwulatki
Szczepionka 5 w 1 i skutki uboczne...poradzcie
Jakie są skutki uboczne po tej szczepionce-IPV+HIB czy jest jakas gorączka, czy bardzo osłabia organizm? Czy w tym samym dniu można z dzieckiem iść na dwór?Pytam bo okazało się że
Czytaj dalej
Leczenie niepłodności
trudny mąż
dziewczyny czy wasi mężowie też robią takie problemy,jeśli chodzi o leczenie?My rozpoczęliśmy nasze starania o dzidzię jakieś 4 lata temu.Na początku tak bardzo mi nie zależało na dziecku,jak będzie to
Czytaj dalej