szkoła rodzenia w Gdańsku

czy możecie polecić jakąś szkołę rodzenia? Może same uczęszczacie gdzieś na zajęcia albo macie sprawdzone informacje na ten temat od Waszych koleżanek?

Pozdrawiam
Zorina
21 tc

4 odpowiedzi na pytanie: szkoła rodzenia w Gdańsku

kobin Dodane ponad rok temu,

Re: szkoła rodzenia w Gdańsku

Witaj, ja w pierwszej ciazy chodzilam do szkoly rodzenia przy szpitalu na Klinicznej. Bardzo mi sie tam podobalo. Ale porownania nie mam. Polozne byly mile i wesole. Rodzilam tez w tamtym szpitalu i nie narzekam. No moze poza tym, ze moim zdaniem za mocno popedzili moj porod. Ale czyja to wina, tego nie wiem.

kobin,Konciu i

aneta28 Dodane ponad rok temu,

Re: szkoła rodzenia w Gdańsku

Ja mam zamiar uczęszczać w szpitalu na Zaspie.Wiem,że jak gin napisze kwitek, że chce się tam rodzić to jest bezpłatne- tylko facet jak chce chodzić to za całość płaci 50 zł.Ale jak będzie to dopiero sie przekonam.


Ja+dzidzia

agniesia22 Dodane ponad rok temu,

Re: szkoła rodzenia w Gdańsku

JA chodzilam na Kliniczna i bylo fajnie.Polozne baardzo mile, duzo prezentow:) i wiadomosci.

Aga+POLA(30.04.04)

sasanka Dodane ponad rok temu,

Re: szkoła rodzenia w Gdańsku

Cześć, ja też się wybieram na Zaspę i to już od 23 czerwca. Rozmawiałam z położną,która prowadzi tam zajęcia- powiedziała, że ten kurs się odbędzie ale kiedy zacznie się nastęny to niewiadomo.A Ty, kiedy się wybierasz?

Pozdrawiam

Milena i Weronika (28.09)

Znasz odpowiedź na pytanie: szkoła rodzenia w Gdańsku

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Plyny do higieny intymnej
Czy ktos wie czy w ciazy mozna uzywac plynów do higieny intymnej? Nie mam na mysli zadnych roztworów do irygacji, ale zwykle, nie zawierajace mydla? Teraz gdy tak czesto musze
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
stres
Jaki ma wpływ na dziecko długotrwały stres mamy? Wiem, że to niedobrze, ale czy konkretnie coś komuś wiadomo? Co się dzieje wtedy z dzidzią w brzuszku? Czy mogą z tego
Czytaj dalej