Forum: Polecam

Szpital w Katowicach

Bardzo polecam szpital im Leszczyńskiego w Katowicach- ja tam rodziłam. Aby usmierzyć ból siedziałam sobie w wannie z hydromasażem i dostałam z z o.o. Wszystko z kasy chorych- jestem naprawdę zadowolona. Mam numer do super położnej, która przy porodzie naprawdę gra główne skrzypce ( w przeciwieństwie do lekarza, który jest tylko przy fazie końcowej)!

agula24 i Kochaniutki Bartoszek

4 odpowiedzi na pytanie: Szpital w Katowicach

justyna76 Dodane ponad rok temu,

Re: Szpital w Katowicach

a mogłabyś podać numer? i ile się jej płaci? a w ogóle gdzie jest ten szpital??? bo ja chyba będę rodzić w Rydygierze ale chętnie dowiem się o innych szpitalach:)
dzieki

Justyna i Mareczek(chyba) 11.09

ika Dodane ponad rok temu,

Re: Szpital w Katowicach

To jest szpital na ulicy Racibibirskiej w Katowicach. Nie rodziłam jeszcze, ale miałam tam dwa zabiegi. Traktowano mnie naprawde sympatycznie. W przyszłości zamierzam też z niego skorzystać jako rodząca. Ma również jak szpital im Rygiera odznaczenie szpitala przyjaznego dziecku.
pozdrawiam

ika

Dodane ponad rok temu,

Re: Szpital w Katowicach

Ja też rodziłam w maju na Raciborskiej i jestem zachwycona. Korzystałam z wanny i miałam znieczulenie zewnątrzoponowe za darmo. Położna, lekarz i opieka po porodzie super. Poza tym szpital jest świeżo po remoncie, przez co wszytsko jest takie świeże i czyste. Polecam z czystym sumieniem.

Magda

Dodane ponad rok temu,

Re: Szpital w Katowicach

W Rydygierze byłam akurat wczoraj na badaniach z moim maleństem. Siedziałam na noworodkach i rozmawiałam z kobitkami które tam rodziły i mówiły że nic specjalnego. A mojemu maleństwu te pielęgniarki przy pobieraniu krwi nie wiem jakim cudem zadrapały igłą nóżkę. Na dodatek nic mi nie powiedziały tylko ubrały śpiochy i jak przyszłam do domu to zobaczyłam! Byłam wściekła! Szpital Leszczyńskiego jest w Katowicach na ul.Raciborskiej to jest w okolicach Pałacu Młodzieży- jak narazie znieczulenie, wanna itd za darmo! Moja położna okazała się świetną kobitką i choć nic nie chciała my z mężem daliśmy jej 100 zł bo została ze mną po swoim dyżuże a ja byłam bardzo zadowolona! Jeżeli będziesz już zdecydowana to podam Ci ten numer na priv! Pozdrawiam.

Znasz odpowiedź na pytanie: Szpital w Katowicach

Dodaj komentarz

Dla starających się
Bardzo proszę o GG
Jeśli możecie to poproszę o wasze nr gg. Mój nr 4969271
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
poplamione ubranka
Mam pytanie - w czym pierzecie ubranka waszych pociech? Ja używam proszku Lovela, ale nie spiera on plam po obiadkach i deserkach. Wiola i Michałek (10 miesięcy)
Czytaj dalej