Szukać tej endometriozy czy nie?

Od dłuższego czasu nieregularnie pobolewa mnie podbrzusze. Wszystkie standardowe badania nic nie wykazały. Gin po zbadaniu twierdzi, że istnieje możliwość, że to endometrioza.

Dowiedziałam się, że jak chcę diagnozę to muszę zrobić laparoskopię, nie ma innej metody potwierdzającej definitywnie tę chorobę, potem ewentualne długotrwałe leczenie hormonalne i może od nowa odrosnąć.
Tyle w skrócie gin.
I wyczułam, że nie zachęca mnie do tego. Owszem, może mi wypisać skierowanie do szpitala, ale z trzy razy pytał, a na pewno Pani chce??
No i na razie mam sie zastanowić?
Ja jestem z gatunku wszytsko sprawdzających, ale tu sama nie wiem. Czy można to zostawić tak sobie, czy lepiej się leczyć. Czy leczenie coś daje?

Jednym słowem szukać tej endometriozy czy nie???

Aga i Kuba 3 lata

Znasz odpowiedź na pytanie: Szukać tej endometriozy czy nie?

Dodaj komentarz

Dla starających się
szyjka macicy przed owu???
no właśnie jak badać szyjkę macicy, żeby określić, czy owu już była, czy jeszcze nie? Mierzę temperaturę, ale to pierwszy wykres i nie bardzo wiem jak go odczytać, testy raz
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
wróżka
Mam pytanie czy byłyście kiedyś u wróżki bądź osoby która zna się na kartach, chodzi mi o karty tarota.Jesli tak to czy żałujecie czy nie. Mnie znajoma namówiła czego teraz
Czytaj dalej