Szukam homeopaty dziecięcego we Wrocławiu

Jak w tytule.
Zainteresowały mnie opinie o sukcesach homeopatii w leczeniu alergii. Będę wdzięczna za namiary (adres, telefon, dni przyjęć) homeopatów dziecięcych z Wrocławia.

3 odpowiedzi na pytanie: Szukam homeopaty dziecięcego we Wrocławiu

magdawroc Dodane ponad rok temu,

Re: Szukam homeopaty dziecięcego we Wrocławiu

Suchodolska przyjmuje w przychodni na Kozanowie jako pediatra a jest w trakcie specjalizacji lekarza rodzinnego. Niestety, nie wiem, czy obecnie ma gabinet prywatny ale wiem, że można dzwonić bezpośrednio do gabinetu w godzinach przyjęć.
Gdy dzieci były małe, bywało, że wzywaliśmy ją na domowe, prywatne wizyty. Badała długo i dokładnie, obserwowała zachowanie dziecka i wogóle wszystko zgodnie z zasadami wywiadu homeopatycznego.

monikaapj Dodane ponad rok temu,

Re: Szukam homeopaty dziecięcego we Wrocławiu

Dzięki!
A pomagała Ci właśnie w związku z alergią? Możesz mi podać jakiś telefon do niej?
dzieki z góry

magdawroc Dodane ponad rok temu,

Re: Szukam homeopaty dziecięcego we Wrocławiu

Z alergią to były podejrzenia i próby leczenia ale w końcu poszło w kierunku laryngologicznym i skończyło sie wycięciem migdałka w 6 roku życia. Telefon kiedyś miałam ale dawno nie korzystaliśmy, bo nie mieszkamy w tym rejonie a pilnej potrzeby wzywania nie było – jak odnajdę to poślę na prive’a.

Znasz odpowiedź na pytanie: Szukam homeopaty dziecięcego we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Czy któraś będzie rodzić na Kasprzaka w IMiD?
Witam ! Postanowiłam rodzić w IMiD na Kasprzaka i zastanawiam się czy któraś z was też zdecydowała się na ten szpital. Słyszałam że noworotki mają tam super, gorzej z mamami. Może
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
czy ktoś stosował Lifepack Junior
Czy ktoś stosował u dziecka Lifepack Junior? Byłam w zielarskim i sprzedawca polecił go nam. Mam 9 miesięczne dziecko a na opakowaniu pisze że od 4 lat. Sprzedawca powiedział że można
Czytaj dalej