Szukam kogoś kto rodził we Wrześni.

Czy któraś z was rodziła we Wrześni?? Moja koleżanka ma termin na września i chciałaby właśnie tam rodzić. Czy wiecie czy dają tam znieczulenie zewnątrzoponowe ( ile kosztuje) czy możecie polecić lekarza lub położną która dobrze by się zjęła ewentualną pacjentką i ile kosztuje taka przyjemność.
Czekam na odpowiedź.

Marzenka i Marysia albo Franek (2.01.2004)

3 odpowiedzi na pytanie: Szukam kogoś kto rodził we Wrześni.

munia Dodane ponad rok temu,

Re: Szukam kogoś kto rodził we Wrześni.

Cześć. Moja koleżanka rodziła we Wrześni 2 miechy temu. Ogólnie jest zadowolona ze szpitala, ponieważ oni stosują metody naturalne, czyli bez lewatywy, bez golenia krocza. Ale ona miała też przygodę podczas porodu, której jej nie zazdroszczę, tzn. dziecko się obróciło główką do góry w momencie jak już rodziła naturalnie, a lekarz nie chciał jej zrobić cesarki, bo stwierdził, że limit dzienny się skończył. Ale w końcu jej mąż, zapłacił mu (ile nie wiem) i zrobili, a tutaj też przygoda. Najperw znieczulenie zewnątrzoponowe, po którym wszystko czuła (anestezjolog podał za małą dawkę znieczulenia) biedna dziewczyna wszystko czuła, i po chwili zdecydowali o narkozie, wtedy już wszystko było ok. Ale pomyśl sobie ile ona wycierpiała. Mogła podać tego anestezjologa do sądu, ale nie chciała już robić zamieszania.
Dlatego nie wiem czy ten szpital jest godny polecenia……..
Ewa i Kaja (26.09.2003)

mania Dodane ponad rok temu,

Re: Szukam kogoś kto rodził we Wrześni.

Dziękuję Ci za odpowiedź i szczerze mówiąc mam nadzieję, że jest tu ktoś kto lepiej przeżył tam poród. Az nie wiem co mam teraz powiedzieć mojej koleżance, ona ma termin na 28 września i strasznie się juz na ten szpital napaliła. Poczekamy zobaczymy.

Marzenka i Marysia albo Franek (2.01.2004)

mycha100 Dodane ponad rok temu,

Re: Szukam kogoś kto rodził we Wrześni.

Mój były tam pracował na Ginekologii i mówił, że to rzeźnia i żeby tam rodzić to trzeba mieć wyjątkowego pecha. Ze wszystkim czekają na pieniążki i to podobno nie małe. Jak może to niech jedzie do Gniezna albo do Kostrzynia.
Lekarz chyba wie c najlepiej co się tam dzieje.

Znasz odpowiedź na pytanie: Szukam kogoś kto rodził we Wrześni.?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Jakie kosmetyki
Witam wszystkie mamy!! Mam pytanie odnośnie kosmetyków dla dzieci. Chcę wiedzieć co zakupić oraz w jakiej ilości? A może któraś z Was poleca jakąś sprawdzoną już firmę? Czekam z niecierpliwością
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
katar ciążowy??
Czy wiecie coś na ten temat ??? Od paru dni meczy mnie zatkany nos i boląca wieczorami głowa, ale myślałam że łapie mnie jakieś paskudne przeziebienie, a tu dzisiaj wyczytałam ,że
Czytaj dalej