Szukam kogoś z okolic Tczewa, Gdańska.

Mieszkamy w centrum Polski, ale tak sie stało, że mamy działki do sprzedania w okolicach Tczewa. Chcielibyśmy je sprzedać miedzy innymi dając ogłoszenie w lokalnej prasie. Problem w tym, że nie mam zielonego pojęcia, jakie gazety tam wychodzą, bo nigdy tam nie mieszkałam a bywam raz do roku. Chciałabym, ale były to takie, które wychodzą w Tczewie. Pewnie niektóre wychodzące w Gdańsku są tez w Tczewie. Czy mógłby mi ktoś podac tytuły prasy z tamtych okolic – interesują mnie duże gazety (Gdańsk i okolice), jak i takie tylko wychodzące Tczew i okolice. A może są jakieś małe gazetki reklamowe? Byłabym wdzieczna jeśli ktos napisałby mi numer telefonu do działu ogłoszeń, który jest pewno gdzies z tyłu. A może wystarczy sam tytuł, numer może już odgrzebię w necie. Z góry dziękuję.

7 odpowiedzi na pytanie: Szukam kogoś z okolic Tczewa, Gdańska.

gevalia2006 Dodane ponad rok temu,

anonse ogólnopolska

dorciasek Dodane ponad rok temu,

Może Dziennik Bałtycki…?
A może [Zobacz stronę]
Poszukaj stronek w necie, bo tam najczęśćiej ludzie zaglądają.
Pozdrawiam!

rybcia Dodane ponad rok temu,

W necie też chcemy sie ogłosić, ale to dam radę sama. Mimo wszystko chcielibyśmy dac ogłoszenia w prasie papierowej.
Dziekuję za podpowiedzi i proszę o jeszcze. Chcemy tak gdzieś w 3 gazetkach.

natinka Dodane ponad rok temu,

moze cos takiego[post] [Zobacz stronę][/post]

weronika Dodane ponad rok temu,

a działki macie jakiej wielkości i po ile?jeśli chcesz może być na priv:)

jeśli chodzi o gazety to tak jak powiedziały poprzedniczki:anonse(dość prężnie działające w 3mieście),trojmiasto.pl i allegro. No i oczywiście biura nieruchomości,ale jak się sprzedaje to raczej nie warto za bardzo do biura iść:)piszę z perspektywy pracy w biurze nieruchomości:)a i jeszcze otodom.pl bodajże,ale nie wiem czy osoba fizyczna może tam zamieszczać,ale chyba tak.

rena12 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez weronika1981:a działki macie jakiej wielkości i po ile?jeśli chcesz może być na priv:)

oczywiście biura nieruchomości,ale jak się sprzedaje to raczej nie warto za bardzo do biura iść:)piszę z perspektywy pracy w biurze nieruchomości:).

grunt to lojalny pracownik

zart ale nie mogłam inaczej

weronika Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez rena12:grunt to lojalny pracownik

zart ale nie mogłam inaczej

nie pracuję już w biurze…od czasu jak zmieniłam miejsce zamieszkania na centrum Polski:)ale chciałabym kupić działkę w okolicach pomorza,żeby wyprowadzić się jak dzieci podrosną:)

Znasz odpowiedź na pytanie: Szukam kogoś z okolic Tczewa, Gdańska.

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
kurnik
pogrywacie tam w jakieś gry? broń boże nie reklamuję pytam tylko bo na moich literaczkach są ludzie z nikami podobnymi (lub identycznymi) do Waszych i czasami jest tak, że jesteście na forum
Czytaj dalej
Książka kucharska
dania z serami pleśniowymi
poszukuję pomysłów, sprawdzonych przepisów, na ciepłe dania z dodatkiem serów pleśniowych - coś ciekawego, oprócz nieśmiertelnych grillowanych / smażonych panierowanych camembertów :) mój mąż uwielbia sery pleśniowe pod różnymi postaciami, a
Czytaj dalej