szukam lekarza w Warszawie

Prosze o pomoc w znalezieniu dobrego lekarza w Warszawie. Jestem po poronieniu i potrzebuje lekarza specjalisty, ktory skierowalby mnie na wszystkie badania, bo do swoich lekarzy nie mam juz zaufania.

2 odpowiedzi na pytanie: szukam lekarza w Warszawie

happymay Dodane ponad rok temu,

Re: szukam lekarza w Warszawie

Aga, ja po poronieniu trafilam do prof Czajkowskiego (szef na Karowej). Na “dzien dobry” zlecil mi badania: CMV, PRL, TSH, PRG. Progesteron robi sie 7 dnio po owu, ok 21-23dc, reszte badan w dowolnych dniach cyklu.
Wyszlo, ze mam niedoczynnosc tarczycy i Hashimoto.
Jesli jestes zainteresowana dam Ci namiar na tego lekarza, jest swietny i bardzo bardzo sympatyczny, a to chyba wazne dla zestresowanych kobitek.

paszulka Dodane ponad rok temu,

Re: szukam lekarza w Warszawie

Ja naraie testuje tu lekarzy bo jestem z Katowic a w Wawie mieszkam od 5 lat i nie znalazlam swojego lekrza.. moje tesciowa jest lekarzem, wiec polecila mi kilka osob a teraz musze wybrac… wiem, ze jest bardzo dobry lekarz nazywa sie Ruszkowski i podobno jest wysokiej klasy specjalista na Inflanckiej… dobry jesli chodzi o patologie ciazy! Moge dac namaiary jak by co. Prowadzi i prywatna praktyke i pracuje w szpitalu!
Pzdr
Aga

Znasz odpowiedź na pytanie: szukam lekarza w Warszawie

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Poznanianki - ku przestrodze
na innym forum maż jednej z dziewcyzn opisał ich horror porodowy, daję wam link ku przestrodze POZNAŃ jak się wczytacie to zobaczycie że jest wiele tkaich przypadków w tym samym szpitalu,
Czytaj dalej
Książka kucharska
Fajna strona z przepisami dla alergików
Znalazłam taką oto stronę https://www.malyalergik.pl można na niej znaleźć kilka ciekawych przepisów...myślę, że nie tylko dla alergików. Ma fajną wyszukiwarkę...zobaczcie same, może się komuś przyda ...właśnie robię Jaśkowi placki ziemniaczane
Czytaj dalej