szukam przyszłych mamuś z wielkopolski

z racji ze niedawno zamieszkalam wielkopolske to nei bardzo wiem gdzie sie udac by trafic na dobrego ginekologa… interesuja mnie okolice ostrowa wielkopolskiego, kalisza…..

znacie moze jakis dobrych??
z gory dziekuje za info:)

3 odpowiedzi na pytanie: szukam przyszłych mamuś z wielkopolski

anulkam Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez victoria251:z racji ze niedawno zamieszkalam wielkopolske to nei bardzo wiem gdzie sie udac by trafic na dobrego ginekologa… interesuja mnie okolice ostrowa wielkopolskiego, kalisza…..

znacie moze jakis dobrych??
z gory dziekuje za info:)

ja też nowa w tych okolicach, mieszkamy tu od roku, więc wiele nie pomogę:( może ktoś tu jeszcze trafi… byłam na 2 wizytach u dr Skowronka, przyjmuje w ostrowie na kościuszki, na nfz.

victoria251 Dodane ponad rok temu,

wydawal ci sie dobry ten lekarz???

anulkam Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez victoria251:wydawal ci sie dobry ten lekarz???

z niego byłam zadowolona, taka gaduła, ale jak nie jest pewny, wysyła dalej, a nie struga najmądrzejszego. Za to nie polecam Lubeckiego, porażka! Znajoma chodzi do Pozorskiego, przyjmuje w przychodni koło szpitala. Jest w tej chwili w ciąży, ale ponoć ciężko się do niego dostać.
Może poproś Moderatora o przeniesienia na chwilę na “tematy…”tam więcej zagląda niż tu.

Znasz odpowiedź na pytanie: szukam przyszłych mamuś z wielkopolski

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Proszę o modlitwę i kciuki dla mojego chrześniaka!!!
Wiktorek w lipcu skończy 6 lat i do poniedziałku był zupełnie zdrowym dzieckiem. Jak co dzień poszedł zrobić kupkę i zawołał swoja mamę. Zamiast kupki było mnóstwo krwi. Szybko znalazł
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
wpadanie plomby
Nadia ma dziure w jedynce, bylismy u dentysty juz trzy razy.Za pierwszym razem plomba posiedziała ilka tygodni, za drugim razem jakies 2 tygodnie, a wczoraj poszła do dentysty trzeci raz
Czytaj dalej