szukam zaufanego ginekologa – W-wa

Dziewczyny poradzcie mi dobrego ginekologa w Warszawie (mieszkam w Wawrze). Jak pisałam w innym wątku wczoraj troche plamiłam. Dzis byłam u ginekologa – w przychodni. Wcześniej chodziłam do innego, zmieniłam na tego u którego dzis byłam bo poradziła mi tak lekarka która pracuje w przychodni. Ponieważ nie byłam zapisana to u nas jest tak że trzeba wejśc i zapytac lekarza czy cie przyjmie. A on mi na to ze nie ma czasu!!!
Cjholera jak to , przecież są nagłe przypadki!!! Wypisał mi na szybko Pimafucin – czyli jak wyczytałam cos na drożdzyce i grzybice pochwy – aha czyli dowiedziałm sie co to jest. no i jak będzie bolał brzuch – zrezygnowac z sexu.
Przed chwilą chlupnęlo ze mnie coś brązowawego z wyraźną domieszką krwi. Nie było mało wiec to nie grzybica, i nie ten kolor jak na grzyba.
Jestem w rozterce, źle ze mnieniłam lekarza, bo mój stary przyjąłby mnie napewno- jutro muszę sie znów przepisać i zapisać na wizyte do starego, bo tego mam po dzisiejszym dniu dość.
I musze iść gdzieś prywatnie gdzie zapłace i nie zbagatelizują sprawy.
Miałam tez takie plamienia w poprzedniej ciąży, jadłam duphaston i musiałam jakiś czas lerzeć. No i chodziłam prywatnie.
Dziewczymy, czy znacie poleconego ginekologa który mnie jutro przyjmie.
Zastanawiam sie czy czekac z tym do jutra i czy nie jechac na ostry dyżur, tylko gdzie, no i tam pewnie powiedzą że to nic takiego – bo przecież zawracam im głowę.

Ola i Asia (3 latka i 4 mies.) +?(18.10.2006)

1 odpowiedzi na pytanie: szukam zaufanego ginekologa – W-wa

laminja Dodane ponad rok temu,

Re: szukam zaufanego ginekologa – W-wa

jedź na ostry dyżur choćby dla własnego świętego spokoju. Zrobia Ci usg, zbadają i najwyżej odeślą do domu z jakimis zeleceniami. Lekarza wybierałabym pod kątem szpitala, w którym chciałabym rodzić. A na izbę przyjęć (ostry dyżur) pojechałabym oczywiście do św. Zofii na Żelazną…

Szymon 8/12/2003

Znasz odpowiedź na pytanie: szukam zaufanego ginekologa – W-wa

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki
Dużo się u nas działo
Piszę tego posta, bo muszę się komuś wyżalić, jakie nerwy przeżyłam w związku ze zdrowiem mojego męża. A że na forum bywam rzadko i nie mam w domu netu, to
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
wasze doświadczenia z candidą w kale
Zrobiłam Tymkowi badanie kału na pasożyty, grzyby i pleśnie oraz lamblie z powodu objawów alergicznych od grudnia: duszności w nocy, podgłośniowe zapalenia krtani, przedłużający się kaszel przy czystym gardle
Czytaj dalej