Szynszyle = alergia?

Czy są tu mamy, które mają szynszylkę i małego bobaska w domciu? Wszyscy, którzy wiedzą, że mam w domu dwie panny szyszunie pytają mnie co z nimi zarobię jak urodzę Wiktorka. No a co ja mam z nimi zrobić? Wywalić za okno czy co? Wszyscy twierdzą, że mały będzie miał uczulenie na ich futerko w co wierzyć mi się nie chce. Czytałam kiedyś, że te zwierzątka nie uczulają. Poza tym one biegają po mieszkaniu, teraz jak siedzę w domku to większość dnia spędzają ” na wybiegu”, a co za tym idzie kupkają gdzie popadnie i to też wszystkich bulwersuje. Tylko nie wiem czemu, bo od kiedy je mam to i w mieszkaniu czyściej bo sprzątam i odkurzam bardzo często. No i pierdzielą, że mi do łóżeczka wskoczą i dziecko pogryzą.
Dziewczyny napiszcie mi jak to Was wygląda, ja bardzo kocham moje dziewczynki i nie wyobrażam sobie rozstania.
Pozdrawiam

4 odpowiedzi na pytanie: Szynszyle = alergia?

doska27 Dodane ponad rok temu,

Re: Szynszyle = alergia?

ja mam szyszke w domu i 3 miesięcznego dziidziula 🙂
W prawdzie szynszyla nie jest już z nami w pokoju od momentu kiedy przyszedł na świat Mati ale chadzam z Mati na rękach i pokazuje mu zwierzaczka jak dotąd nic mu się nie stało. Z tego co wiem futro szynszyli nie uczula jedynie co może uczulac to swianko lub wiórki.
Pozdrawiam Dorota I Mati
gg2488763

[img]https://lilypie.com/days/050314/1/21/1/+2/.png[/img”>

klucha Dodane ponad rok temu,

Re: Szynszyle = alergia?

ja szynszyli nie miałam ale ze 2 miesiace trzymałam po tym jak urodziła się Zu miałam królika miniaturkę. Zuzance nic nie było. Jednak królika oddałam w dobre ręce bo nie miałam juz czasu na sprzątanie w klatce i królik rawie cały czas był w niej zamknięty. Z tego co się orientuję to futerko szyszyli jest “bezpieczne”

Izka i Zuzia 3 latka

romaria Dodane ponad rok temu,

Re; Dzięki:-))

Tak tez myślałam ale wolałam zapytać tytaj. Ci wszyscy co mnie straszą albo nie mają małych dzieci albo zwierzątek w domu i dlatego jeszcze raz dzięki za odzew.
Pozdrawiam

romaria Dodane ponad rok temu,

Re: Szynszyle = alergia?

Nasze panny też nie są z nami w pokoju, jedynie wtedy gdy są na wybiegu dom jest ich. Właśnie nasze stworki mają uczulenie na wióry i pigwę.
Pozdrwiam

Znasz odpowiedź na pytanie: Szynszyle = alergia?

Dodaj komentarz

Wiek przedszkolny
Witamy
Witamy!Przed kilkoma dniami mój synuś sokńczył 3 lata(kiedy to minęło...).Dołączam wiec do Waszego grona. Asia i Kuba(już trzy lata)
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Pomocy!!Dwulatek tylko mleko!!!
Ostatnio Bartosz najchętniej jadłby tylko mleko z kaszką dotychczas jadł 2 razy dziennie, teraz domaga się mleka po drzemce przedpołudniowej Nic nie chce jeść, mięso wypluwa (przemiele jeden kęs, a
Czytaj dalej