Ta przekleta glukoza :(((

Witam! Jest mi smutno….wszystko do tej pory przebiegalo bez większych komplikacji. Nieraz twardnieje brzuszek, ale sporadycznie, no-spę wzięłam 1 raz! Aż trzeba było zrobić test obciążenia glukozą. Na czczo wynik prawidłowy ale po 50 glukozy, po 1h 175!! Wystraszona poleciałam do ginka, on uspokoił mnie, powiedział, że to nic wielkiego. Spytał czy jem słodycze i duzo owoców….no oczywiście-odpowiedziałam. Bardzo dużo owoców, piję same soki. Kazał odstawić całkowicie slodycze, wszystkie owoce i soki i powtórzyć test za kilka dni z 75 glukozy. Idę we wtorek. od kilku dni dieta. Odstawiłam też ziemniaki i inne węglowodany. Trochę się boje ale mam nadzieję, że ten wynik będzie w normie.
Pozdrawiam mamusie i brzuszki.

Kate i Ktoś

2 odpowiedzi na pytanie: Ta przekleta glukoza :(((

ewike Dodane ponad rok temu,

Re: Ta przekleta glukoza :(((

Koleżanka mówiła, że jej wychodziło nie tak właśnie z powodu jedzenia w dniu poprzedzającym badanie i na dzien przed nie pozwoli sobie nawet na jabłko.
Trzymam kciuki, będzie dobrze!

Ewike i lipcowa Poziomka

wichrowa Dodane ponad rok temu,

Re: Ta przekleta glukoza :(((

Własnie mam nadzieje, że słodycze, owoce i soki były przyczyną takiego wyniku. Choć jesli wynik będzie w normie to i tak będę musiała sie ograniczyć z węglowodanami do końca ciązy – tak powiedział lekarz. Ale dla dzidziusia wszystko!!! No i nie przytyję tak bardzo a już mam prawie 9kg do przodu. Pozdrawiam

Kate i Ktoś

Znasz odpowiedź na pytanie: Ta przekleta glukoza :(((?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedno- i dwulatki
Sms za granicę
Mam kom. w Plusie i jest ona na kartę, mąż ma tak samo w Niemczech kom. na kartę Plusa. Nie wiem, czy można internetem wysyłać SMSy za granicę. Czy jest
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Zasiłki rodzinne - tekst z gazety
O zasiłek rodzinny ubiegać możemy się,jeżeli mies. dochód w naszej rodzinie nie przekracza 504 zł netto na osobę, jeśli jest dziecko niepełnosprawne 538 zł. Wnioski o zasiłki składamy w urzedzie gminy.
Czytaj dalej