Tabletki trójfazowe

Od 6 miesięcy biorę Milvane. Wcześniej brałam tylko tabletki jednofazowe (Microgynon) . Zbliża się lato, więc w razie potrzeby chciałabym zapobiec krwawieniu . I tu pytanie. Czy zacząć następne opakowanie bez siedmiodniowej przerwy, czy krwawienie można regulować tylko tabletkami z trzeciej fazy (białe), czyli maksymalnie opóźnić o 10 dni, bo tyle tych tabletek jest w opakowaniu? W necie są różne opinie, na ulotce nie ma nic na ten temat.

1 odpowiedzi na pytanie: Tabletki trójfazowe

smoki Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Gutek:Od 6 miesięcy biorę Milvane. Wcześniej brałam tylko tabletki jednofazowe (Microgynon) . Zbliża się lato, więc w razie potrzeby chciałabym zapobiec krwawieniu . I tu pytanie. Czy zacząć następne opakowanie bez siedmiodniowej przerwy, czy krwawienie można regulować tylko tabletkami z trzeciej fazy (białe), czyli maksymalnie opóźnić o 10 dni, bo tyle tych tabletek jest w opakowaniu? W necie są różne opinie, na ulotce nie ma nic na ten temat.

Jak nie chcesz krwawienia to po prostu nie robisz przerwy i zaczynasz następne opakowanie. “Pod rząd” można najwyżej 3 opakowania.

Ja mam trójfazowy Triregol.

Znasz odpowiedź na pytanie: Tabletki trójfazowe

Dodaj komentarz

ORGANIZACYJNE
Tak tylko... przywitac sie chcialam.
Witam Was moi drodzy. To moje pierwsze forum, jestem tu poraz pierwszy i chcialam sie przywitac i pozdrowic wszystkich.
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
Co to może być? Czy ucho boli od zęba?
ponad tydzien temu bylam z mlodym u dentysty, po dwoch dniach zaczal sie skarzyc na ucho...myslelismy, ze to od zeba, bo obok robionego byla jescze jedna dziura...i tak minal weekend,
Czytaj dalej