Temperatura

Dziewczyny jestem po 2 poronieniach od dwóch miesięcy staram się ponownie o dzidzię mierzę temp. i zauważyłam, że nie mam przed owulacją spadku temp. mam tylko wzrost o 2 kreseczki czy w związku z tym można mówić o owulacji? Wcześniej moje wykresy były wręcz książkowe najpierw spadek o dwie kreski a następnie wzrost o 4. Błagam napiszcie jak to jest bo mam coraz więcej wątpliwości!

4 odpowiedzi na pytanie: Temperatura

 1. Re: Temperatura

  Ja też tak miałam a owulacja była – nie musi byś spadku temperatury przed
  kaska

  • Re: Temperatura

   Cześć agnrsik daj sobie spokój z temperaturką ja też byłam naiwna i straciłam w ten sposób półtorę roku a czas bije nam na nikożyść.Kup w apteca test owulacyjny i zastosój się do ulotki to polecam bo sama sprawdiłam. W ten sposób będziesz wiedziała czy masz owulację czy nie. I zmień lekarza bo jeśli każe Ci mierzyć temperaturkę w dobie łatwych i szybkich test€w to chyba jest słabo poinformowany.Jeśli masz pytanko to jestem ASIENKA.

   • Re: Temperatura

    Cześć agnrsik daj sobie spokój z temperaturką ja też byłam naiwna i straciłam w ten sposób półtorę roku a czas bije nam na nikożyść.Kup w apteca test owulacyjny i zastosój się do ulotki to polecam bo sama sprawdiłam. W ten sposób będziesz wiedziała czy masz owulację czy nie. I zmień lekarza bo jeśli każe Ci mierzyć temperaturkę w dobie łatwych i szybkich test€w to chyba jest słabo poinformowany.Jeśli masz pytanko to jestem ASIENKA. Nie jestem anonim tylko nie wiem jak wpisać te głupie dane.

    • Re: Temperatura

     Michkas ma racje, najwazniejszy jest wzrost temperatury ale to tez moze trwac kilka dni. U mnie po poronieniu wszystko stanelo do gory nogami. Cykle mi sie wydluzyly, temperatura prawie nie skacze… ehhh dluga historia. Jednak nadal mierze temp bo lubie wiedziec co sie dzieje i czy owulacja napewno byla. Wbrew temu co sie powszechnie uwaza testy owulacyjne pokazuja, ze organizm przygotowuje sie do owulacji ale wcale do niej nie musi dojsc. Poniewaz w tym miesiacu postanowilam troche wyluzowac (a co za tym idzie nie chodze na monitorig) temperature mierze co kilka dni ale pomoglam sobie troche testami. Jedno w polaczeniu z drugim daje dobre wyniki.
     Buziaczki
     Kinguska

     Znasz odpowiedź na pytanie: Temperatura

     Dodaj komentarz

     Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
     Logo