Temperaturka????

Hellloo, od 3 dni mam codziennie taką samą temperaturę 36,77 czy myślicie że to możliwe czy może z termometrem coś nie tak (dziś 20dc), albo może to przez bromergon?????
Czy jest szansa z taka temperaturą na fasolkę (owu 15 dc), bo jak czytam to wszystkie którym się udało mają conajmniej 37?????

Edited by ewe26 on 2004/09/01 18:05.

6 odpowiedzi na pytanie: Temperaturka????

pzb Dodane ponad rok temu,

Re: Temperaturka????

termometr może być popsuty – a to elektroniczny czy rtęciowy? większe prawdopodobieństwo popsucia chyba w przypadku elektronicznego
a to czy to fasolka to zależy od wcześniejszych temperatur, a nie od ich wartości bezwzględnej…
powodzenia!

ewe26 Dodane ponad rok temu,

Re: Temperaturka????

skok temperatury był (wcześniej 36,5), więc owulacja pewnie też, czyli temperatura potem nie musi być aż tak wysoka ważne żeby nie spadła poza toą przed owu.. dobrze rozumiem????? a termometr mam elektroniczny, ale jak mierze w ciągu dnia to pokazuje tez inne temperatury nie tylko tą jedną, więc sama już nie wiem

lotos Dodane ponad rok temu,

Re: Temperaturka????

lekarze mówią, że mierzenie temperatury przy zażywaniu laków to sztuka dla sztuki- nie można brać wyników zbyt poważnie.

Ania
[Zobacz stronę]

kim Dodane ponad rok temu,

Re: Temperaturka????

Aniu,
Zaintrygował mnie Twój post. Czyli skoro biorę bromergon od dwóch dni, a jestem w 22dc obecnie, to mam zaprzestać mierzenia, bo i tak nie będzie miało ono sensu? Uuu, a ja chciałam właśnie sprawdzić jak się będzie przedstawiał mój cykl na wykresie po bromku, słyszałam, że u wielu dziewczyn dopiero wtedy się normuje, zaczynają zanikać tzw. zęby rekina…

A skoro jesteśmy w temacie :-), to zadam pytanie od razu:czy bromergon wzięty na noc (1/2 tabl.), może nieco obniżyć poranną temperaturę? Czy raczej nie ma z tym nic wspólnego? Pytam bo trochę dziwi mnie ten spadek o 0,3 stopnie w II fazie nagle, około 21dc. Akurat tak się nałozyło z tą tabletką… hm.

Pozdrawiam gorąco!
Kasia

kim

lotos Dodane ponad rok temu,

Re: Temperaturka????

Możesz mierzyć, ale ten wykres z lekami nie ma odpowiednich własności diagnostycznych bo leki MOGĄ a nie muszą zaklócać wynik, stąd nie mozna po prostu stwierdzić, że dany lek obniża o tyle a tyle.

Co do tego spadku w 21 dniu cyklu, czyli 6 dpo to mogł to być spadek temperatury wynikający z implantacji (ok 7 dnia moze się pojawiać), ten spadek niestety o niczym nie świadczy na pewno, tzn. nie ma gwarancji ciąży.

Najlepiej to pokaż nam ten wykres umieszczajac link do swojej strony na fertilityfriend- bo tam chyba go masz, a nie na kartce?

Ania
[Zobacz stronę]

kim Dodane ponad rok temu,

Re: Temperaturka????

Hm, tego że to na 200% nie była implantacja, to akurat jestem pewna :-(( Tak się to moje życie ułożyło w tej chwili, że musieliśmy zawiesić starania o dziecko na jakiś czas, ale nie na zawsze! I to jest optymistyczny akcent! 🙂

Nie mam tabelki FF, to znaczy mam, ale zlikwidowałam czasowo Home Page, ze względu na to że nie prowadzimy regularnego współżycia, jak to się nazywa potocznie no a w związku z tym szanse na poczęcie niewielkie, prawie zero. A już na pewno w tym cyklu.

Dzięki Ania, temperaturę będę mierzyć dalej, w towarzystwie bromka przez długi, długi czas i zobaczymy jak to będzie. Mam nadzieję, że prolaktyna spadnie i wkrótce będę mamą… oby.
Pozdrawiam!
Kasia

Znasz odpowiedź na pytanie: Temperaturka?????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
Za wcześnie się ucieszyłam...
Niestety odebrałam dziś bHCG i jest tylko 570 (ostatnio było 400 w poniedziałek), więc za dużo nie urosła albo zaczęła już spadać...nie wiem co o tym mysleć, żal i złzy
Czytaj dalej
Zdrowie i uroda
Dieta Cambridge - kto zaczyna?
Ostani wątek na temat tej diety był w czerwcu. Nie wiem czy wytrwam, ale wierzę, że mi się uda. Nie liczę od razu na cud schudnięcia 15kg, ale, żeby dalej
Czytaj dalej