TEST OWULACYJNY-PILNE I WAŻNE

DZIEWCZYNY WITAJCIE! jESTEM NA URLOPIE OD PONIEDZIAŁKU I JESZCZE NASTEPNY TYDZIEŃ. ZACZĘŁAM ROBIĆ TEST OWULACYJNY I COŚ MI NIE WYCHODZI, STĄD PROSBA O POMOC.
MOJE CYKLE SĄ 30, 31-DNIOWE, WIĘC WEDŁUG TABELKI POWINNAM TESTY ZACZĄĆ ROBIĆ 13 DC. TAK WIĘC ZROBIŁAM – ZACZYNAJĄC OD NIEDZIELI – 29 CZERWCA. WSZYSTKIE TESTY WYCHODZIŁY TAKIE SAME – LINIA KONTROLNA MOCNA, LINIA WYNIKU SŁABA. LINIA WYNIKU CO DZIENNIE BYŁA BARDZIEJ GRUBA. DZIS ZROBIŁAMOSTATNI TEST – LINIA WYNIKU JEST MOCNIEJSZA, ALE NIE JEST MOCNIEJSZA OD LINII KONTROLNEJ. TESTU JUŻ NIE KUPIE, BO TO KUPA KSAY, ALE CZY DZIS POWINNAM SIĘ PRZYTULAĆ, CZY POCZEKAĆ DO JUTRA??? ŚLUZ MAM JAK NAJBARDZIEJ PŁODNY, ALE DZIWI MNIE WYNIK, BO ZAWSZE MI SIĘ WYDAWAŁO, ZE OWULACJA POWINNA BYĆ W OKOŁO 15 DC, A DZIŚ JEST JUZ 17 DC. A KRESKA NADAL MNIEJ WYRAŹNA OD LINII KONTROLNEJ.
NIE WIEM, CO ZROBIC. POCZEKAĆ DO JUTRA??? CZY MOŻE DZIŚ SIE PRZYTULIĆ? ALE WTEDY MOŻE PLEMNIKI TO OSŁABIĆ I WSZYSTKO SZLAG TRAFI!!!
wYDAWAŁO MI SIE ZE TESTY OWULACYJNE SĄ JEDNOZNACZNE – ALBO JEST JEDNA KRESKA ALBO DWIE I WTEDY BUM, A TU TAK NAPRAWDĘ JA JE PORÓWNUJĘ ZE SOBĄ, ZEBY ZOBACZYC, CZY TA DRUGA LINIA JEST CIEMNIEJSZA….
CO ROBIĆ!!!!!!! POMÓŻCIE, BO NIE CHCĘ SPIERNICZYĆ TEGO MIESIACA. MÓJ MĄŻ CZEKA JUŻ PONAD TYDZIEŃ Z PLEMNIKAMI… :-))))
DZIĘKI

Aga

4 odpowiedzi na pytanie: TEST OWULACYJNY-PILNE I WAŻNE

 1. Re: TEST OWULACYJNY-PILNE I WAŻNE

  AHA I JESZCZE JEDNO. WYDAJE MI SIĘ, ZE BOLI MNIE JEDEN BOK, TAK JAK NA OWULACJĘ – COŚ W STYLU KOLKI……..

  Aga

  • Re: TEST OWULACYJNY-PILNE I WAŻNE

   Jak najbardziej zaczynaj starania:)Jesli masz bol do tego to jeszcze lepiej.Lekarz mi tlumaczyl kiedys, ze gdy ten bol ustaje uwalnia sie wtedy jajeczko. Co do owulacji to jest ona czesto ruchoma. Tzn, ze przy takim i takim dlugim cyklu nie bedzie ona zawsze dokladnie w takim i takim dniu. Powodzenia:)

   • Re: TEST OWULACYJNY-PILNE I WAŻNE

    Aga!
    Przy cyklach 30-31 dniowych (ja tez mam takie) ovu jest 17dc a nie 15. (bo po dodaniu 14 dni miałabyś cykle 29dniowe) Ja bym sie jak najbardziej przytulała dziś na twoim miejscu. U mnie testy wykazały 17dc piękne 2 krechy, dzień wcześniej też sie zastanawiałam, czy one są podobne, czy ta druga jednak jest słabsza. Skoro mężuś nosi biedak przez cały tydzień to chyba są dostatecznie silne, zwarte i gotowe by poczekać do jutra (już w srodeczku), jeżeli to jutro lub pojutrze nastąpi ovu. Skoro śluż masz jak najbardziej płodny, 17 dc…. Na co czekasz???? Przy cyklach 30-31 ovu wypada 17-18dc. Żebyś nie przegapiła

    Przyjemnych i jak najbardziej owocnych starań

    GOSIA

    • Re: TEST OWULACYJNY-PILNE I WAŻNE

     Spokojnie możesz dzisiaj działać. Przecież plemniki żyją jeszcze kilka dni a gotowe do zapłodnienia są dopiero po kilku godzinach obecności w naszym organizmie:) Więc za chwilę może być za późno. No i mąż pewnie też już się niecierpliwi:)

     Ninka
     [Zobacz stronę]

     Znasz odpowiedź na pytanie: TEST OWULACYJNY-PILNE I WAŻNE

     Dodaj komentarz

     Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
     Logo