Testosteron-PILNIE

Mama pytanko. Choruje na PCOS mam poziom testpsteronu 208 a norma to od 10-110. Czy udało sie wam zajsc w ciaze w takim przypadku lub podobnie.Jestem zalamana i wykonczona.???????????????Chyba zrezygnuję.

Anna Góra

3 odpowiedzi na pytanie: Testosteron-PILNIE

iwonka Dodane ponad rok temu,

Re: Testosteron-PILNIE

cześć…
ja nie wiem jakie są normy….wiem jedno, że nie poddawaj się….wylecz się i do roboty!!! tak łatwo się poddajesz!!!!?
ja dziś rano też chciałam odpuścić… A to przez zwykłe zapalenie pęcherza, ale zrozumiałam, że warto i trzeba iść do przodu.
Idź do lekarza zastosuj się do jego poleceń i pracuj nad dzidzisiem.
Jak zaczęłam czytać to forum, zrozumiałam, że nie wolno się poddawać. Dziewczyny, tracą swoje maleństwa po kilku tygodniach ciąży, ale nie poddają się i za to ich podziwiam.
Ja zrzumiałam dzisiejszego dnia, że gdy napotykamy jakieś trudności, trzeba je pokonać i walczyć o swoje dziecko. tylko Ty możesz sprawić bo pojawiło się na świecie. No i Twój partner:-)
Zaraz napiszą do Ciebie wspaniałe dziewczyny, dzięki którym zobaczysz jak dąży się do celu:-)
trzymam za Ciebie kciuki i za wszystkie starające się przyszłe szczęśliwe i najlepsze mamy na świecie!

Dodane ponad rok temu,

Re: Testosteron-PILNIE

Obiema rękami i nogami też podpisuję się pod tym co napisała Iwonka. Nie poddawaj się mimo ciężkich chwil, w najbliższym możliwym terminie idź do swojego gina, porozmawiaj, nie wierzę żeby to była sytuacja bez wyjścia.

Jeśli Ty zrezygnujesz, to kto TO zrobi za Ciebie? Musisz być dzielna, cierpliwa i wytrzymała. A to wszystko zaprocentuje w przyszłości.

Trzymaj się.
A.

agapa
[Zobacz stronę]

asiucha Dodane ponad rok temu,

Re: Testosteron-PILNIE

Jeśli chodzi o testosteron to niestety nie pomogę, ale Aniu dziewczyny mają rację. Nie można się poddawać i ustępować. Przecież nie ma nic piękniejszego niż możliwość dania życia naszemu maleństwu.
Ja swoje pierwsze maleństwo straciłam i teraz walczę o drugie. Walczę to właściwe słowo – zrobiłam wszystkie badania – teraz leczę sie na toxo, ale nie poddaję sie i z dnia na dzień coraz bardziej pragnę dziecka.
Nie opuszczaj naszego forum, zagladaj tu coraz częściej – my na pewno odpowiemy na Twoje pytania jeśli tylko będziemy umiały i pocieszymy cię.
Pozdrowienia.

Asia
[Zobacz stronę]

Znasz odpowiedź na pytanie: Testosteron-PILNIE

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Widzieliśmy
Dziś pierwszy raz nie tylko czułam ale i widziałam jak maleństwo rusza się w brzuszku. Mój mężuś był zachwycony Paulina i z małym mieszkancem (-ką) brzuszka - 9 pażdzierika :-))))
Czytaj dalej
Dla starających się
Co z tego wyniknie ...
Od połowy cyklu czuję mój prawy bok jak na małpę, wczoraj i przedwczoraj wydawało mi się, że pobolewał również lewy, myślałam, że może w końcu zaskoczyałam, ale test uparcie
Czytaj dalej