tRÓJMIASTO: gdzie na basen z dzieckiem, zakupy?

Wybieramy sie na wakacje nad morze. będziemy około 20 km od Trójmiasta. Czasem więc chcemy zaplanowac wypady na zakupy ciuchowe no i basen dla Bartka. Mieszkam w Bydgosczy i u nas takiego basenu typowo “dzieciowego” tzn z ciepłą wodą itp. nie ma. Trójmieszczanki, poradżcie gdzie robi się najlepsze ciuchowe zakupy i gdzie z maluszkiem można bezpiecznie popływać. z góry serdeczne dzięki!

2 odpowiedzi na pytanie: tRÓJMIASTO: gdzie na basen z dzieckiem, zakupy?

joannar Dodane ponad rok temu,

Re: tRÓJMIASTO: gdzie na basen z dzieckiem, zakupy

Ja chodziłam z maluchem do Aqua Parku. Są fajne male brodziki dla dzieci. Ale też świetny basen jest w Gdańsku Chełmie (ul. chyba to jest Chałubinskiego).
Na zakupy to super jest: Medison (Gdańsk Główny), Manhatan (Gdańsk Wrzeszcz), Clif (Gdynia) i Alfa (na Przymorzu). Jest tam dużo sklepów dla mam ale i z dzieciowymi ubrankami:-))
Jakby co to polecam się na przyszłosć w razie jakichś potrzebnych informacji:-) Oczywiście ile będę mogła i wiedziała:-)))
Ja się urodziłam i wychowałam w Bydgoszczy:-))) Pozdrów moje rodzinne miasto:-))))

JoannaR i Pawełek 19.09.2003

agnes75 Dodane ponad rok temu,

Re: tRÓJMIASTO: gdzie na basen z dzieckiem, zakupy

Serdeczne dzięki!!!! I pozdrowienia od słonecznej dziś Bydgoszczy!

Znasz odpowiedź na pytanie: tRÓJMIASTO: gdzie na basen z dzieckiem, zakupy?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
białe nitki na czarnej odzieży od pieluch tetrowyc
no właśnie! wiem ze to może głupie pytanie, ale czy macie jakieś sposoby aby pozbyć się białych niteczek od pieluch tetrowych z czarnych ciuchów? Zaznaczam że nie piorę razem tego
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Pediatra na kase chorych ;-((((
Czesc! Dzisiaj bylysmy z Zosia na drugim szczepieniu i na szczescie wszystko super prawie 6kg wagi jest bardzo silna i zdrowiutka ;-) Bylismy w sumie moze z 7minut;-( i na
Czytaj dalej