Trzymanie głowki

Od kiedy dzieci powinny ciągnac głowke podnoszone za raczki? Moi chlopcy lezac na brzuchach potrafia trzymac lepetynki wysoko nawet po 10 minut, ale ciągnieci za raczki nie ciagna glowek, za 2 dni konczymy 3 miechy.

Marta Macius i Kubus 20/05/2003

6 odpowiedzi na pytanie: Trzymanie głowki

aniaaa Dodane ponad rok temu,

Re: Trzymanie głowki

Nie martw się… mają jeszcze czas. Mój Sebastianek zaczął to robic jak miał skończone 4 miesiące.i tydzień. Też sie martwiłam. Teraz robi to pięknie.

Aniaaa i Sebastianek (5 miesięcy)

dorota27 Dodane ponad rok temu,

Re: Trzymanie głowki

u mnie tez jeszcze sie na to nie zanosi..

dorota i claudia / ur. 29 maja 2003/

Dodane ponad rok temu,

Re: Trzymanie głowki

Moja córcia za tydzień będzie miała 3 miesiące. I gdy chwycę ją za rączki i nie ciągnę- bo jest chyba jeszcze na to za mała, potrafi sama podnosić główkę do przodu. Dosłownie jakby chciała już samodzielnie siedzieć :-)))))
Justyna i Martynka.

wasia Dodane ponad rok temu,

Re: Trzymanie głowki

W czwartym miesiącu zaczną dzwigać główki. Nie przejmuj się tym – każde dziecko w swoim tempie zaczyna to robić. Cierpliwości mamusiu, nie poganiaj maluszków :))

Aga i Ania (27.03.03)

kas Dodane ponad rok temu,

Re: Trzymanie głowki

Zuzka jak miała 5,5 miesiąca jeszcze słabo ciągnęła główkę podciągana do siadu. To trochę długo, ale ona się wolno rozwija a jest całkiem zdrowa, więc się nie martw w trzecim miesiącu.

Kaśka mama Zuzanki (16.10.2002)

dorotab Dodane ponad rok temu,

Re: Trzymanie głowki

Moja Nati też trzymała główkę dopiero jak miała 4 miesiące. A teraz ma 9 i sama wsaje, chodzi trzymana za rączki i “niedźwiadkuje” (tak się podobno nazywa to co robi. Nie raczkuje tylko chodzi na stópkach i dłoniach).
Dorota i Nat (12-12-02)

Znasz odpowiedź na pytanie: Trzymanie głowki

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
cholestaza?
wiecie coś o tym kobitki?to ponoć wysypka+swędzenie+zaburzenia łaknienia, w sumie do moich objawów pasuje...czy to groźne, mam bić na alarm?? jak coś wiecie to powiedzcie plis! pozdrowionka Marta i kopiący wytrwale Szymon:) (20.08.2003)
Czytaj dalej
Bliźniaki, trojaczki i …
W jaki sposob urodzilyscie?
Czesc Dziewczyny!! Chcialam sie zapytac w jaki sposob rodzilyscie, naturalnie czy przez cesarke? Ile wazyly Wasze bobaski i w ktorym tygodniu sie urodzily...? Ja juz czuje coraz silniejsze ruchy chlopaczkow,
Czytaj dalej