TVN Style – OGLĄDACIE?

Ja ogladam, jak mam troche czasu… Całkiem mi się podoba to co tam widzę. Dużo mody, programów “zdrowotnych”, troche o gotowaniu – czyli to, czym żyjemy… No i jest program o dzieciach, chociaż stamtąd jeszcze niczego nowego się nie dowiedziałam… Moim głównym “kanałem’ informacyjnym jeśli chodzi o dzieci jest Forum..

A Wy? Ogladacie? Podoba się? Czy nie za bardzo?

Catty i roczny Michałek

8 odpowiedzi na pytanie: TVN Style – OGLĄDACIE?

laminja Dodane ponad rok temu,

Re: TVN Style – OGLĄDACIE?

a ja jestem zawiedziona… bardzo lubię Beatę, ale Joanna Horodyńska jest okropnie głupia i psuje program – zwłaszcza kiedy próbuje tańczyc lub robić inne ćwiczenia ruchowe i jest zazwyczaj przestylizowana. Rozmowy z gośćmi są czesto nudne i pełne drobnych wpadek. To co robi Sławek Blaszewski – stylista też do mnie nie przemawia. Ale program o gotowaniu lubię… Jest kupiony 🙂 Za to program o dzieciach jest słaby i to samo mogę powiedzieć o programie “no to pieknie”. Mam nadzieję, że się jeszcze rozkręcą 🙂 Póki co nadal wolę tvn24 🙂

Szymon

Dodane ponad rok temu,

Re: TVN Style – OGLĄDACIE?

ja ogladam w róznyh godzinach – jak dla mnie ok…
ale Horodyńska dla mnie ma niewiele do powiedzenia i zgadzam się, że jest nadto wystylizowana, nieco sztuczna i chyba upchnięta tam na siłę:( szkoda…

Bruni i Filipek- 16 m+starania

magdzik Dodane ponad rok temu,

Re: TVN Style – OGLĄDACIE?

Widzialam, bo mój maż go wyszperał. Kanał widziałam, a szczególnie zainteresowały mnie programy o dzieciach.

,

Dodane ponad rok temu,

Re: TVN Style – OGLĄDACIE?

Oglądam i też uważam, że całkiem fajny to kanał Faceci mają swoje TVN Turbo to dlaczego my mamy nie mieć swojego kanału?!


[Zobacz stronę]

catty Dodane ponad rok temu,

Re: TVN Style – OGLĄDACIE?

No tak, co do Horodynskiej – to prawda… Dzisiaj bodajże w programie o postawie usilnie starała się pokazać swoje nogi.. Nawet spódnicę do góry podniosła, żeby lepiej było widać (a zgrabne nogi ma bardzo, tylko po co takie sztuczne zachowanie..)
A co do przestylizowania – może rzeczywiście, chociaż mi się podoba jej styl ubierania- tyle że się bardzo odcina na tle innych prowadzących program.

Catty i roczny Michałek

Dodane ponad rok temu,

Re: TVN Style – OGLĄDACIE?

ze dwa razy zerknelam na program o dzieciach. ogolnie nie ogladam. ale w jednym z programow byl (moze dopiero bedzie, niewiem) moj malzowinek.

Ania i Oliwka (7-mcy)

wyki Dodane ponad rok temu,

Re: TVN Style – OGLĄDACIE?

A ja nie mogę tego kanału złapać choć próbowalam:(:(

Monika i Iza (1.06.2003)

laminja Dodane ponad rok temu,

Re: TVN Style – OGLĄDACIE?

a mi się podobają jej ubrania i buty, ale sposób zestawienia nie bardzo… Za dużo, zbyt mocno. Już nie mówiąc o tym, że ona nie powinna się pokazywać w ruchu – bo bardzo słabo jej to wychodzi – rusza się jak lalka. Sztywno i sztucznie. Cała taka chyba jest lalkowata i sztuczna. A jej styl ubioru tylko to podkreśla. Nie będę wspominać o tym co ta kobieta mówi… 🙂 Powinni ją wymnienić, bo ona bardzo psuje ten program.

Szymon

Znasz odpowiedź na pytanie: TVN Style – OGLĄDACIE?

Dodaj komentarz

STRATA DZIECKA
załozyłam chat
witajcie załozyłam chat dla nas, zapraszam [url]https://www.polchat.pl/chat/?room=poronilam[/url] Agata
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
WAŻNA WIADOMOŚĆ...
Dziewczyny kochane, zwłaszcza warszawianki zorientowane w temacie... Niestety nie jestem w stanie na dzień dzisiejszy wysłać czy oddać do rąk własnych zaproszeń. Tomek z gorączką ponad 39 stopni leży w szpitalu. Ja
Czytaj dalej