U WAS ZNALAZŁAM WSPARCIE

jESTEM TU NOWA ALE WASZE ZMAGANIA CZYTAM JUŻ OD KLILKU TYGODNI JA TEŻ JESTEM JEDNA Z WAS. MASZE STARANIA MIAŁY ZACZĄĆ SIĘ JUŻ W STYCZNIU ALE MÓJ MĄŻ JESZCZE NIE BYŁ GOTOWY PRZYNAJMNIEJ TAK MÓWIŁ WIĘC UZNAŁAM ŻE PRZECIEŻ GO NIE ZMUSZĘ I UZBROJĘ SIĘ W CIERPLIWOŚĆ I UZBROILAM SIĘ ZACZĘLIŚMY W MAJU I OCZYWIŚCIE NIC. ZRESZTĄ GDYBYM TAK OD RAZU ZASZŁA W CIĄŻĘ TO PEWNIE NAWET NIE SZUKAŁABYM WSPARCIA W INTERNECIE BO WŁAŚCIWIE TYLKO TU JE DOSTAJĘ NIE MAM Z KIM POROZMAWIAĆ MÓJ MĄŻ WIE ŻE JEST ZEMNĄ NIE CIEKAWIE I NIE CHCĘ MU ZAWRACAĆ ZNOWU GŁOWY BO JUŻ WIELE RAZY O TYM MÓWILIŚMY ALE TE ROZOMWY JAKOŚ POMAGAŁAY ALE NA KRÓTKO IM DŁUŻEJ TO TRW TO JESTEM CORAZ BARDZIEJ SPANIKOWANA PRZERAŻONA I PRZYBITA JAKBY KTOŚ ALBO COŚ TAM NA GÓRZE ROBIŁO MI NA ZŁOŚĆ PRAGNĘ DZIECKA ……..

4 odpowiedzi na pytanie: U WAS ZNALAZŁAM WSPARCIE

lotos Dodane ponad rok temu,

Re: U WAS ZNALAZŁAM WSPARCIE

NO TO SERDECZNIE WITAMY W GRONIE NIECIERPLIWIE OCZEKUJĄCYCH :))))
Zapewniam cię ,ze każda z nas chce JUŻ być w ciąży, ja np. czekam od stycznia właśnie, inne nawet po kilka lat i tu sobie dopiero wyobraź zniechęcenie i czasem złość , że nie wychodzi i już. Ale jest to forum, gdzie w naszych pragnieniach jesteśmy do siebie podobne jak krople wody i przez to świetnie sie rozumiemy i nawzajem pomagamy:)
Więc nie „stękaj” :))) tyklko przylącz się do nas aktywniej!
Na pociechę powiem ci, że starania czwarty miesiąc to baaaaaaaaardzo krótko:) W każdym m-cu mamy do 20% szans na dziecko jeśli jesteśmy w pełni zdrowi. Najlepiej mogłabyś się uzbroić w cierpliwość raz jeszcze i popróbować jeszcze kilka m-cy, porobić sobie wykresiki cyklu np.. Jeśli nie uda się to będziesz się martwić. W tym czasie możesz zrobić kilka badanek i nabrać dystansu.

Małgosiu kochana! Uszy do góry- będzie dobrze! To twoje początki więc się martwisz- to zrozumiałe. Zawsze tu możesz na nas liczyć, zasadę mamy taką, ze nie zostawiamy tu żadnego posta bez odpowiedzi:)

Pozdrawiam i życzę powodzenia w staraniach:)

Ania
[Zobacz stronę]

petervdo Dodane ponad rok temu,

Re: U WAS ZNALAZŁAM WSPARCIE

Witamy serdecznie!!! Wszystkie dziewczyny mają tutaj podobną sytuacje i wszystkie pragną JEDNEGO.
Życzę Ci (podobnie jak całej reszcie) szybkiego spełnienia tego marzenia.
Ja też zaczęłam starania w maju, podobnie jak Ty.
pozdrawiam
Natalia

majula Dodane ponad rok temu,

Re: U WAS ZNALAZŁAM WSPARCIE

Czesc, czesc!

No to witam. Ja tez jestem nowa i niecierpliwa. Ale jak czytam ile jest tu do mnie podobnych, to sie uspakajam. Daj znac za jakis czas i zycze Tobie, sobie i wszystkim z nas powodzenia. Hi, hi!

Pozdrawiam
Majula

Dodane ponad rok temu,

Re: U WAS ZNALAZŁAM WSPARCIE

Wiem, że to nie tak hop i już jest …
zdaję sobie sprawe, że niektóre z nas czekają od kilku ładnych lat. i podziwiam je za wytrwałośc i siłę woli. jak poczytam co u nie których się działo albo dzieje to przeraża mnie to wszystko i ogarnia mnie poczucie winy „jak ja mogę narzekać” nie mam prawa użlać się nad sobą kiedy są osoby, które wiele już przeżyły a mimo to nie poddają się. mnie się wydawało że zrobię pare wykresików zmierze temperaturkę i będzie upragniony dzidzius. czasem obwiniam siebie za taką chciwość, i egoizm. Ale są dni kiedy jest ze mną nie ciekawie a najgorsze że nie mam z do kogo i nie umiem o tym mówić. duszę w sobie tęsknotę za własnym dzieckiem, którego nie mam. duszę w sobie smutek i bezradność żeby nie popaść w paranoję.
dziś dostałam odpowiedzi na moje pierwsze słowa na forum dysk. i nikt się nade mną nie użalał tylko każda z was mnie sprowadziła na ziemię.” Nie ma tak łatwo nie jesteś sama” takich słów potrzebowałam. dobrze że zajrzałam na tą stronę
wielkie dzięki i trwajmy razem aż do skutku…

Znasz odpowiedź na pytanie: U WAS ZNALAZŁAM WSPARCIE?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Odradzam
duże zupki Gerbera
wprawdzie wypróbowałam tylko jeden smak (jarzynową)....i jest beznadziejna....wylądawała w smietniku...okropny smak... Za to poleceam smaczne bobovity..... Magda i Pawełek ur. 29.11.2002 [img]http://foto.onet.pl/upload/49/10/_250674_n.jpg[/img]
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
fajnie że jestescie
Witajcie o forum powiedziala mi koleżanka. Często zdarza mi się tu zaglądać i czytać o problemach związanych z Waszymi Pociechami. Bylo i tak, że skorzystalam parę razy z Waszych porad jakie
Czytaj dalej