ubezpieczenie dziecka

Witam. Znalazłam na forum temat dotyczący ubezpieczenia dziecka. Zajmuję się ubezpieczeniami, dlatego zapraszam do kontaktu rodziców zainteresowanych zabezpieczeniem swoich pociech. Czy to pod względem zdrowotnym jak też finansowym. Tel. 883-495-472 lub email [email][email protected][/email] Pozdrawiam

5 odpowiedzi na pytanie: ubezpieczenie dziecka

 1. Oplac najpierw ta reklame!!!!!

  • Zamieszczone przez irena
   Oplac najpierw ta reklame!!!!!

   Przynajmniej bez owijania w bawełnę i prosto z mostu
   Ale za to bezczelnie.

   • Wchodze do dzialu,ktory najbardziej mnie interesuje i co pierwsze widze??? Jak pani handluje ubezpieczeniami. No szlag mnie lekko trafil :). Swoja droga trzeba miec odwage zeby tak publicznie podawac swoje namiary. W mailu jeszcze nazwisko. Malo w necie swirow i zboczencow??

    • ubezpieczenie dziecka

     Witam i powiem że naprawdę nie wiem o co chodzi? Myślałam że tutaj toczą się poważne rozmowy a nie złe powitanie na dzień dobry. Ale jeśli Paniom to przeszkadza, nie ma potrzeby do mnie pisać, Ja nie mam nic do ukrycia. Zaproponowałam pomoc i tyle. Miłego dnia.

     • Zamieszczone przez irena
      Wchodze do dzialu,ktory najbardziej mnie interesuje i co pierwsze widze??? Jak pani handluje ubezpieczeniami. No szlag mnie lekko trafil :). Swoja droga trzeba miec odwage zeby tak publicznie podawac swoje namiary. W mailu jeszcze nazwisko. Malo w necie swirow i zboczencow??

      To “bezczelnie” to oczywiście nie było do Ciebie, Irenko 😉 tylko do tej pani.

      Znasz odpowiedź na pytanie: ubezpieczenie dziecka

      Dodaj komentarz

      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
      Logo