ubranko do chrztu

dziewczyny napiszcie proszę, gdzie w warszawie można kupić ładne ubranko do chrztu, dla chłopca. chodzi mi o ciuszki niekoniecznie błyszczące,niekoniecznie z koronkami i cekinkami takich ci u nas w sklepach dostatek.
zoe i filip (19.2.2003r)

2 odpowiedzi na pytanie: ubranko do chrztu

iness Dodane ponad rok temu,

Re: ubranko do chrztu

JA kupiłam dla synka ubranko na chrzest w H&M w Wola Parku. Dawid wyglądał super (- dzisiaj go właśnie ochrzciliśmy) w białym zwyczajnym podkoszulku i lnianych spodenkach. Wszystko razem wyszło całkiem niedrogo, bo tylko 35 PLN – spodnie z wyprzedaży letniej!

Agnieszka i Dawidek (17.03.03)
żona Zielonego

ola2 Dodane ponad rok temu,

Re: ubranko do chrztu

Ja Asi kupiłam na Wiatracznej – tam jest wśród butików jeden sklepik dla dzieci i mają mnóstwo ubranek i akcesoriów do chrztu.

Ola i ta panna:

Znasz odpowiedź na pytanie: ubranko do chrztu

Dodaj komentarz

Nasze związki
Był miłością mojego przyjaciela
Było to ponad pięć lat temu. Nie mogę uwierzyć, że minęło już tyle czasu. Na pierwszym roku studiów poznałam wielu nowych ludzi, między innymi kilkoro, którzy zostali moimi bliskimi przyjaciółmi,
Czytaj dalej
Wszystko o porodzie
O tym jak Basia rodziła:)
Jestem szczęśliwą mamusią 3 miesięcznej Majeczki, która jest najcudowniejszym dzieckiem na świecie. A chciałabym opowiedzieć wam jak przyszła na świat. Przed rozwiązaniem dość długo zastanawiałam się gdzie właściwie chcę rodzić i
Czytaj dalej