ucisk na brzuch

Witam jestem w 28 tygodniu ciąży (mam założony pessaar) i mam takie pytanie wczoraj moja 5 letnia córka zapomniałam się i trzymając rękę na moim brzuchu chciała się podnieść więc cały ciężar ciała spadł na mnie zareagowałam ale ręka i tak zdążyła już dość mocno ucisnąć brzuch – i od wczoraj się stresuję wiem że dzidzi nic się nie stało bo jest chronione ale zastanawiam się czy mogło dośjść do jakiegoś pęknięcia pęcherza płodowego?

1 odpowiedzi na pytanie: ucisk na brzuch

Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez elas27:Witam jestem w 28 tygodniu ciąży (mam założony pessaar) i mam takie pytanie wczoraj moja 5 letnia córka zapomniałam się i trzymając rękę na moim brzuchu chciała się podnieść więc cały ciężar ciała spadł na mnie zareagowałam ale ręka i tak zdążyła już dość mocno ucisnąć brzuch – i od wczoraj się stresuję wiem że dzidzi nic się nie stało bo jest chronione ale zastanawiam się czy mogło dośjść do jakiegoś pęknięcia pęcherza płodowego?

Ja zawsze sobie myślę tak…jeśli niektóre dziwne kobiety bandażują się by ukryć ciąże i dzieci rodzą się zdrowe to taki jeden wypadek napewno nie zaszkodzi. Podobno nasza macica bardzo dobrze chroni dziecko. Jesli coś by się stało napewno byś już o tym wiedziała.

Znasz odpowiedź na pytanie: ucisk na brzuch?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasze zdjęcia
było cudnie...szkoda, że tak krótko...
Ponieważ towarzystwo niechętnie opuszczało baseny i plażę nie będzie tu zbyt wiele do "zwiedzania". Jednak gdy ktoś ma ochotę serdecznie zapraszam do obejrzenia relacji z naszych pierwszych "innych" wakacji... tak
Czytaj dalej
Książka kucharska
PTYŚ - poproszę o przepis
ostatnio za mężem łażą ptysie z bitą śmietaną... ale jak na złość nie ma u nas w okolicznych cukierniach... a wiem że ktoś kiedys podawał przepis... bedę wdzięczna :) z góry
Czytaj dalej