uczulenie??

Moj synek ma na okolo odbytu takie czerwone krostki miejscami nawet ropne i taraz atakuje siusiaka, jutro ide z nim do lekarza,ale martwie sie!! smaruje mu to taka mascia ale malo cos skutkuje, podobno to od kupy( byl w klinice przez 10 dni),Mam nadzeiej ze to nic powaznego!!!
PozdrawiamIza

5 odpowiedzi na pytanie: uczulenie??

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: uczulenie??

Mój synek miał takie krostki jak miał plesniawki….lekarka powiedziała, że to jedno z drugim jest połączone….teraz ma plesniawy nadal w buzi, ale tych krosteczek na pupie juz nie ma…….
Jula

julka

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: uczulenie??

A spróbuj posamrować Bepanthenem……poza tym może jest uczulony na tetrę lub Pampersy….zmień pieluszki na jakiś czas, najwyżej wyeliminujesz jedną rzecz…..

julka

ankalenka Dodane ponad rok temu,

Re: uczulenie??

To bakteryjne. pewnie dostaniesz maść z antybiotykiem.
A.

jogibabu Dodane ponad rok temu,

Re: uczulenie??

czym smarujesz pleśniawki?
Pozdrawiam A.

madziorek Dodane ponad rok temu,

Re: uczulenie??

jeżeli to jest uczulenie to może być od husteczek, kremu, pieluch, proszku do prania (jeśli używasz tetry), wszystkiego co ma kontakt z pupą. należałoby się zastanowić czy nie zmieniłaś którejś z wyżej wymienionych rzeczy. mój dzidziuś dostał strasznego uczulenia w tych miejscach od husteczek. nie było w sklepie tych, których wcześniej używaliśmy. lekarz wypisał maść sterydową, a po niej było jeszcze gorzej. pomógł homeopata, jednak leczenie trwało około miesiąca.
pozdrawiam

Znasz odpowiedź na pytanie: uczulenie??

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Witajcie !!
07 pazdziernika w poniedzialek o godz 13,17 dolaczylam do grona mamusiek:)), wtedy wlasnie uroduil sie moj sliczny syneczek:))!! jednak moja radosc nie trwala dlugo bo na drugi dzien po porodzie
Czytaj dalej
Leczenie niepłodności
Proszę o infomace na temat ICSI
Kochane moje kobitki, mam pytanko i proszę o dokładne w miarę możliwości odp. Szykuję się do ICSI i mam dylemat, bo czas mnie goni (i nie chodzi mi tu o
Czytaj dalej