uderzenie w glowke

mam pytanie na temat uderzen w glowe. Moja 21 miesieczna corka,miala juz tyle ”wypadkow”, ze teraz po prostu lekam sie o jej zycie.Dzisiaj,siedziala,na pluszowym koniku(ktory tylko lezy jak poduszka) i sobie robila patataj kiedy nagle rzucila sie do tylu i uderzyla glowka o podloge. Mamy podloge laminowana a na niej dywan ale nie jest on twardy. Corka az oddychac nie mogla od placzu…slyszalam, ze uderzenia sie kumuluja….tak sie boje.Ona jak jest zdenerwowana bedzie rzucala glowka do tylu z takim impetem, ze czasem dziwnie ise, ze nie mdleje.Doradzcie cos. Boje si eisc do lekarza bo ten juz sie martwi jej iloscia uderzen ktore miala!!!!!!

2 odpowiedzi na pytanie: uderzenie w glowke

salsa-salsa Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez bathsheba:mam pytanie na temat uderzen w glowe. Moja 21 miesieczna corka,miala juz tyle ”wypadkow”, ze teraz po prostu lekam sie o jej zycie.Dzisiaj,siedziala,na pluszowym koniku(ktory tylko lezy jak poduszka) i sobie robila patataj kiedy nagle rzucila sie do tylu i uderzyla glowka o podloge. Mamy podloge laminowana a na niej dywan ale nie jest on twardy. Corka az oddychac nie mogla od placzu…slyszalam, ze uderzenia sie kumuluja….tak sie boje.Ona jak jest zdenerwowana bedzie rzucala glowka do tylu z takim impetem, ze czasem dziwnie ise, ze nie mdleje.Doradzcie cos. Boje si eisc do lekarza bo ten juz sie martwi jej iloscia uderzen ktore miala!!!!!!

zabezpieczyć otoczenie dziecka i uważać na nią ! nic innego nie przychodzi mi do głowy

beatrix Dodane ponad rok temu,

tak, zabezpieczyć przede wszystkim. Ale póki co z córką wszystko w porządku? Skoro lekarz się martwi- wysyłał na jakieś badania? Niestety tak to jest, że trzeba mieć oczy dookoła głowy

Znasz odpowiedź na pytanie: uderzenie w glowke

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
uderzenie w tyl glowki
mam pytanie na temat uderzen w glowe. Moja 21 miesieczna corka,miala juz tyle ''wypadkow'', ze teraz po prostu lekam sie o jej zycie.Dzisiaj,siedziala,na pluszowym koniku(ktory tylko lezy jak poduszka)
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
Pokój dla chłopca
Witam serdecznie:) Mam nadzieję, że nie powielam czyjegoś wątku, ale nie znalazłam na forum podobnej dyskusji. Wraz z mężem powoli przygotowujemy się do przeprowadzki do nowego mieszkania. Mamy w planach
Czytaj dalej