Ukąszenia owadów

Witajcie ! Jestem mamą prawie trzymiesięcznej córki. Jak chronić ją przed ukąszeniem komarów, meszek ??? Mieszkam też w pobliżu ogródków i latem w moim mieszkaniu pojawiają się osy. Jak ją chronić przed owadami ??? Co robić jak ją już coś użre ???
Wczoraj pogryzły mnie komary. Nogi w kostkach mam opuchnięte i strasznie swędzą !!! Karmię Amelkę piersią co mogę zastosować w takiej sytuacji ???? Ratunku !!!
Dodam, że rok temu ukąsiły mnie meszki i miałam odczyn alergiczny i musiałam brać Zyrtec.
Pozdrawiam serdecznie
Aneta i Amelcia

1 odpowiedzi na pytanie: Ukąszenia owadów

klucha Dodane ponad rok temu,

Re: Ukąszenia owadów

W ostatnim numerze „mamo to ja” jest artykuł o Sposobach na męczące bzzzzz
piszą w nim że meszki i komary nie cierpią zapachów: wanili, mięty i lawendy. Wg nich moze pomóc najzyklejszy aromat do ciasta ustawionyt w oknie czy olejkiem. Możesz stosować siatki i moskitiery. Ja jak Zu była mała kupiłam taką moskitierę do wózka bo robiliśmy częste wypady do pobliskiego parku.

Izka i Zuzia 3 latka

Znasz odpowiedź na pytanie: Ukąszenia owadów?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Gdzie Peg perego w trójmieście
Czy wie ktoś może gdzie w Trójmieście kupię (obejrzę) wózki Peg Perego? Pozdrawiam Lucyna i Nelunia (01.12.2004) [img]http://foto.onet.pl/upload/32/44/_475588_n.jpg[/img]
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Wstrzymuje kupkę
Kochane! Mój Bartuś (prawie dwa latka) zaczął wstrzymywać kupkę. Robi już od ładnych 3 m-cy na nocniczek. Nikt nigdy go tym nie stresował, nie wywierał presji. Wydawało się nam, że edukacja
Czytaj dalej