Ukąszenie/pogryzienie

Coś dziabnelo Mateusza.
Problem w tym, ze nie wiem co i bylo to dawno, rano. Na poczatku wyglądało troche jak slad po uderzeniu – dosc rozległe, różowe. Na udzie. Dopiero po kilku godzinach zaczął drapać i spuchło – nie bardzo, ale jednak. Na koniec przykleilam mu plaster, żeby nie rozdrapywał tak bardzo… plaster go zainteresował, wiec na drugiej nodze przykleiłam drugi, chciałam troche odwrócić jego uwage. (nie wiem, czy to dobry pomysł 😉 )
Co to mogło być? Slad nadal jest różowy, rozległy, ale sie nie zwieksza, jednak nie wiem, na ile na wygląd wpływa to drapanie się… co mozna poradzić po tak długim czasie?
Teraz oczywiście śpi… ale jutro? Zostawić zaklejone czy raczej odkryc?

2 odpowiedzi na pytanie: Ukąszenie/pogryzienie

czarna1 Dodane ponad rok temu,

Re: Ukąszenie/pogryzienie

Paweł tez ciagle jest pogryziony…i tez nie wiem przez co. Ja przede wszystkim kupiłam płyn przecie ugryzienim, kleszczom itp, ale i to nie zawsze pomaga. Po ugryzieniu smaruję mu fenistilem (w zelu), niestety Pawel rozdrapuje ranki, więc przede wszystkim odwracam jego uwage, ale nie zaklejam…myslę, ze dostep powietrza w gojeniu rany jest istotny….

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: Ukąszenie/pogryzienie

Daj wapno i posmaruj fenistilem…..

Znasz odpowiedź na pytanie: Ukąszenie/pogryzienie

Dodaj komentarz

Książka kucharska
Grillowane śliwki w boczku
Potrzebne będą suszone śliwki bez pestek i boczek pokrojony w cienkie plasterki, najlepszy jest wędzony. Każdą śliwkę owijamy boczkiem i przkłuwamy na wylot wykałaczką, Grillujemy aż skórka z boczku zrobi
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
PAZDZIERNIKOWE I LISTOPADOWE MAMUSIE 2003
Witam was wszystkie mamusie pazdziernikowe i listopadowe:-) i wszystkie inne oczywiscie tez witam! dawno mnie tu nie bylo, wiec nie mam pojecia co tu sie na forum dzieje. to wszystko przez
Czytaj dalej