usg 3D/4D Poznań pilne

Czy któraś z Was wie, gdzie można w Poznaniu wykonać USG 3D/4D. To bardzo pilne

7 odpowiedzi na pytanie: usg 3D/4D Poznań pilne

gosik Dodane ponad rok temu,

Re: usg 3D/4D Poznań pilne

Ja robiłam na Polnej, ale miałam skierowanie z mojego szpitala i byłam umówiona na konkretny dzień i godzinę (chodziło o bardzo szczegółowe usg, a 3d było, jakby to nazwać – ,,w nagrodę że jechałam z tak daleka 🙂
Nie wiem czy robią to usg prywatnie…musiałabyś się osobiście dowiedzieć w szpitalu…….

GOSIA i Maleńki Majowy Cud

sylaz Dodane ponad rok temu,

Re: usg 3D/4D Poznań pilne

Niestety na Polnej napewno nie ma usg 3d, bo byłam i się dowiadywałam. Mają tam aparat do normalnego usg, ale bardzo dobry i można nagrać maluszka na kasetę VHS. Nie musisz mieć skierowania, wystarczy, że się zgłosisz do pracowni usg po godzinie 12.00, koszt to 50zł.
W Poznaniu usg 3d jest napewno w Klinice na Pomienistej koszt 150zł. Czy skierowanie jest potrzebne to niewiem, ale przypuszczam, że nie.
Pozdrawiamy

syla i majowa dziewczynka (02.05.2004)

gosik Dodane ponad rok temu,

Re: usg 3D/4D Poznań pilne

Syla
Jak nie ma, jak byłam i robiłam……jakiś czas temu zamieszczałam nawet zdjęcia mojej dzidzi w 3d…….
Może nie chcą po prostu robić…nie wiem….wszystko ,,nagrywał” mój ginekolog (jeździ tam co miesiąc na szkolenia) Usg robione było w pracowni usg gdzie niby wykrywa się wady maluszków – pracownia pod kierownictwem doc. Dubiela. Na oddziale w szpitalu…..nie chcieli na to badanie wpuścić męża. I nie mogłam nagrać na nic, mimo tego, że byłam zaopatrzona w kasetę, cd, i dyskietkę…..może byłać w innej pracowni, np w tym żółtym budynku, gdzie mnie najpierw omyłkowo wysłano?
Dopiero jak pokazałam skierowanie….aaaa…docent Dubiel, to trzeba było tak od razu….
Ale tego że robiłam je na Polnej w szpitalu jestem pewna na 100%
Może oni mają to usg tylko na potrzeby oddziału i prywatnie nie można go robić……(w końcu to szpital) – ja miałam skierowanie i kosztami będzie obciążony mój szpita.l Usg było bardzo dokładne, na 3d pani przełączyła na końcu, uświadamiając mnie przy okazji, że dla niej jako lekarza, takie badanie to strata czasu, bo nic nie mówi o stanie dziecka itp…….taki ,,bajer dla rodziców”
Co będę głupiej babie tłumaczyć, że poprzednią dzidzią nie zdążyłam sie nacieszyć……….

GOSIA i Maleńki Majowy Cud

agua Dodane ponad rok temu,

Re: usg 3D/4D Poznań pilne

Cześć!
Też mogę potwierdzić , że na Polnej jest- byłam widziałam. Jest na oddziale , więc nie wiem czy robią też usługowo, najlepiej zadzwoń do szpitala i zapytaj.
Pozdrawiam Agua

alina Dodane ponad rok temu,

na Polnej

Ja robiłam na Polnej.
Alina 21.04.04

1234 Dodane ponad rok temu,

Re: usg 3D/4D Poznań pilne

ja też miałam robione usg 3 d na Polnej, na I oddziale poł-gin (chyba). Ale wydaje mi się, że robią to usg tylko gdy się “leży” na oddziale, a nie prywatnie. Nie ma takiego “ekranu do obserwacji” dla pacjentów – jedynie dla lekarza. Prywatnie można zrobić normalne usg odpłatne na I piętrze – bez skierowania! Tam można obserwować wszystko, nagrywać…Nie jest jednak tak rewelacyjne, jak niektórzy zachwalają, ponieważ mojego maluszka tak “pomierzyli”, że mój ginek. się wystraszył, że dziecko takie maleńkie i że ma maleńką główkę itd.. Musiałąm iść wtedy na to usg 3d ( na którym stwierdza się rzekomo wady płodu) – ale byłam wtedy przyjęta normalnie na oddział. Okazało się, że wszystko ok. i te wcześniejsze pomiary były po prostu błędne.

renatka

manika Dodane ponad rok temu,

Re: usg 3D/4D Poznań pilne

Witam:))
Ile ja się namęczyłam, żeby na Polnej zadzwonić do odpowiedniego gabinetu.
USG 3D wykonuja także i prywatnie, chociaż w jedna pani twierdziłą,że nie można. Jak powiedziałam, że słyszałam ,że można to podała mi numer gabinetu pod który miałam zadzwonić i który okazał się tym właściwym:))

Znasz odpowiedź na pytanie: usg 3D/4D Poznań pilne

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
chwalę się brzusiem - uwaga golizna :)
Oto moje Maleństwo pod koniec 6 miesiąca..... [img]http://foto.onet.pl/upload/11/89/_214997_n.jpg[/img] Inne ujęcie [img]http://foto.onet.pl/upload/10/54/_214996_n.jpg[/img] Która ma taki wielki brzusio? [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] [b]GOSIA i[img]http://foto.onet.pl/upload/23/80/_195079_s.jpg[/img]Maleńki Majowy Cud[/b]
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Dzieci z obniżonym napięciem mięśniowym. Jakie są?
Witam i mam pytanko: Czy to prawda, że dzieci z obniżonym napięciem mięśniowym są mniej aktywne, spokojniejsze, mniej się poruszają? No i czy są tak sprawne umysłowo jak ich rówieśnicy? Ala
Czytaj dalej