usg trójwymiarowe w Łodzi????

Weszłam na stronę [edytowane przez moderatora] i obejrzałam zdjęcia z takiego USG. Szczerze mówiąc pierwszy raz w zyciu. Jestem ZACHWYCONA!!!!!! Czy wiecie może czy to się robi też w Łodzi (lub łódzkiem) i ile kosztuje?
Jeśli któarś z Was jeszcze nigdy nie widziała takich trójwymiarowych zdjęć płodu – zajrzyjcie na tę stronkę. Naprawdę robią wrażenie!!!!!!

Karolcia i majowa Tosia

2 odpowiedzi na pytanie: usg trójwymiarowe w Łodzi????

-edyta Dodane ponad rok temu,

Re: usg trójwymiarowe w Łodzi????

Wczoraj moja ginka poleciła mi profesora Szaflika. Przyjmuje na radwańskiej 1, numer tel.: 636-20-54.
Podobno tam właśnie jest USG3D, ale powiem szczerze że tak na 100% nie jestem przekonana co do tego, gdyż jakieś 5 tyg. temu słyszałam od innej ginki w poradni genetycznej że w Łodzi jest co prawda USG3D, ale nie jest używane (podobno brak przeszkolonego lekarza). Ja bede tam dzwonic w pzyszłym tyg.
A! Koszt podobno ok. 200zł.
Pozdrawiam

Edyta i Maleństwo (09.05.2004)

wojtalak Dodane ponad rok temu,

ja robiłam w na Al.1-go Maja 24 w Łodzi
tu jest [edytowane przez moderatora]

Znasz odpowiedź na pytanie: usg trójwymiarowe w Łodzi????

Dodaj komentarz

Dla starających się
no dobra!
tylko, zeby mi tu któraś znowu nie pomyślałą, że zaciążyłam - nie, nei - to jeszcze nie to [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] wczoraj przegnałąm małpiszonka, więc jeszcze trohę poczekacie na mój cud.
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
DZIEWCZYNY TO DZIAŁA !!!
Po prostu nie mogę w to uwierzyć !!! [img]/images/forum/icons/laugh.gif[/img][img]/images/forum/icons/laugh.gif[/img][img]/images/forum/icons/laugh.gif[/img] Przed chwilą odbyłam pierwszą próbę zakładania ubrań sprzed ciąży. W te większe już się mieszczę. Huuurrrra !!! Dodam, że dziś jest 6 dzień
Czytaj dalej