Usuniecie migdałka

Jestem mama 5-letniej dziewczynki. Za miesiac córeczka ma miec wyciety 3 migdal, podciete 2 boczne i nadcieta blone bebenkowa w uchu. Czy ktos z Was moglby mi cos wiecej powiedziec o tych zabiegach, szczegolnie o tym nadcieciu blony bebenkowej ucha. Z gory dziekuje i pozdrawiam:)

1 odpowiedzi na pytanie: Usuniecie migdałka

iwona29 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez aagataa:Jestem mama 5-letniej dziewczynki. Za miesiac córeczka ma miec wyciety 3 migdal, podciete 2 boczne i nadcieta blone bebenkowa w uchu. Czy ktos z Was moglby mi cos wiecej powiedziec o tych zabiegach, szczegolnie o tym nadcieciu blony bebenkowej ucha. Z gory dziekuje i pozdrawiam:)
O błonie bębenkowej Ci nic nie napiszę, ale mój starszy syn miał właśnie wycinany trzeci migdał i podcinane boczne. Byliśmy 3 dni w szpitalu (miał 3,5 roku), na drugi dzień dostał “głupiego Jasia”, potem zabieg w znieczuleniu ogólnym, a na trzeci dzień do domu. Obyło się bez problemów. Jedyne niemiłe, co wspominam, to krwawe wymioty zaraz po zabiegu, po prostu krew z migdałów dostała się do żołądka i Dominik zwracał.
Na dzień dzisiejszy dodam, że trzeci migdał odrósł w ok. 1/3 wielkości, boczne też podrosły i znów sprawiają problemy (ciągłe infekcje). Znów jest pod opieką laryngologa i być może będziemy ciąć znów. N arazie jest leczenie farmakologiczne. Podobno w wieku ok. 14 lat migdały przestają odrastać.

Znasz odpowiedź na pytanie: Usuniecie migdałka

Dodaj komentarz

A-psik: moje dziecko jest uczulone…
testy alergiczne
witajcie mam dwa pytania związane z testami skórnymi: 1. w jakiej porze roku najlepiej wykonać testy skórne (wziewne, pokarmowe) i czy to ma jakieś znaczenie 2. czy przy braniu Singulairu 10 chcąc wykonać
Czytaj dalej
STRATA DZIECKA
aniołek....
13.02.2009 miałam zabieg usunięcia obumarłej ciąży....pozostał okropny ból w sercu...wiem, że nie ja pierwsza.. Nie ostatnia i nie jedyna... Ale dlaczego ja? Tak mi smutno.... :-(((
Czytaj dalej