Forum: Odradzam

Uwaga na oddział ginekologiczny w Kłodzku

Stanowczo odradzam oddział ginekologiczny w Kłodzku.Po pobytach w trakcie ciąży( poronienie ) wystąpiłam o dok. szpitalną.W części jest poronienie septyczne w innych samoistne nie podano mi immunoglobuliny (pomimo pobrania krwi na obecność przeciwciał) nie wydano aktu zgonu dziecka martwo urodzonego(22 tc),pomimo wpisu w dokumentacji nie wysłano popłodu do badania histopatologicznego,w dokumentacji są wpisy lekarzy z którymi nie miałam styczności a oni wg niej mnie badali.:Boje się:

1 odpowiedzi na pytanie: Uwaga na oddział ginekologiczny w Kłodzku

agat79 Dodane ponad rok temu,

Przykro mi, ze mialas takie traumatyczne przezycie. Niestety szpital w Klodzku NIGDY nie cieszyl sie dobra opinia, nie tylko na ginekologii, ale wlasciwie na zadnym oddziale nie spotkalam sie, zeby ludzie chwalili!! Zreszta wiekszosc kobiet dlatego rodzi w Dusznikach, a teraz tez Polanica gra pierwsze skrzypce, tylko nie wiem, czy tam maja porodowke.

Znasz odpowiedź na pytanie: Uwaga na oddział ginekologiczny w Kłodzku?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Kiedy powiedziałyście o ciąży w pracy?
Zwyczajowo o ciąży w pracy mówi się chyba po skończonym trzecim miesiącu, prawda? Koleżanka z którą pracuję już tydzień temu zapytała czy przypadkiem nie jestem w ciąży. Podobno odrobinkę widać już
Czytaj dalej
Polecam
Jelp w Auchan
Dzis Jelp - kazdy rodzaj - Fresh, fresh soft i color, color soft - 2,4kg za 23,99zl. Pozdrawiam, Dorota z A. i A.
Czytaj dalej