w końcu 5 minut wolnego

Nareszcie mam 5 minut wolnego aby wejść na forum, jak pamietacie 2 maja urodziałm wspaniałego syna, niestety pochłania cały mój czas i moje siły.
podziwam was wszystkie że pomimo tego że macie małe małe dzieci znajdujecie czas na to aby wejść na forum, ja mam nadzieję że w końcu i u mnie wszystko się unormuje.

pozdrawiam was wszystkie serdecznie
Sylwia i mały żarłok Filip

4 odpowiedzi na pytanie: w końcu 5 minut wolnego

miro Dodane ponad rok temu,

Re: w końcu 5 minut wolnego

WIDZISZ U KAŻDEJ ŚWIEŻO UPIECZONEJ MAMY JEST INACZEJ….JA PRZEZ PIERWSZY MIESIĄC PON URODZENIU MIŁOSZKA NUDZIŁAM SIĘ MOŻNA TAK POWIEDZIEĆ BO MAŁY TYLKO JADŁ I SPAŁ I MÓWIŁAM WTEDY JAK TAK MA WYGLĄDAĆ MOJE MACIERZYŃSTWO TO FAJOWA SPRAWA:) NO ALE OD DRUGIEGO MIESIĄCA SIĘ ZACZĘŁÓ MEGA – KOLKI, POTEM ZĄBKOWANIE, JAKIEŚ ZABURZENIA SNU, WSTAWANIE MIŁOSZKA O 5 NAD RANEM, A TERAZ MAM DOSŁOWNIE GODZINKĘ DZIENNIE JAK MIŁOSZ ŚPI A POTEM NIE MAM SZANS, ABY WYSIEDZIEĆ PRZY KOMPIE. MAŁY JEST O NIEGO ZAZDROSNY!!!!!POZDRAWIAM!!!!

KASIA I MIŁOSZEK 17.05.02

izolda Dodane ponad rok temu,

Re: w końcu 5 minut wolnego

Hihi, ja miałam to samo. Czasem nawet do 14 godziny nie potrafiłam wyjść z pokoju do toalety! Na szczęście teraz jest już o niebo lepiej!

Izolda i Agatka (26.02.03)

Dodane ponad rok temu,

Re: w końcu 5 minut wolnego

MOj Filip ( Pucuś) to też żarłok.
Wcina dokąd sie nie porzyga albo mu sie nie uleje. Wcześniej nie da rady go odciągnac od cyca bo sie drze.
NIe ważne czy podaje mu z butli czy z cycusia. Je aż mruczy.

Bruni i Filipek

tam Dodane ponad rok temu,

Re: w końcu 5 minut wolnego

O to witam w kubie moja Tam też je jak smoczyca i rośnie w oczach mam wrazenie że się robi kwadratowa,ale jest taka słodka,że jak dla mnie może wisieć przy cycyu cały czas.Tylko ulewa i ulewa buu.

Gosia i Tamiczek (03.04.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: w końcu 5 minut wolnego?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Karmienie
płaskie brodawki
Czy ktoś miał problem z płaskimi brodawkami? Ja przez ten fakt miałam olbrzymie trudności z karmieniem przy pierwszym dziecku. Spodziewam sie drugiego i dowiedziałam sie, ze są jakieś metody na
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Trzoszkę dziwne
Wybaczcie że o coś takiego pytam ale nie mogę znalezc nic na ten temat. Po porodzie zauważyłam znaczne zmniejszrenie owłosienia na nogach i pod pachami. Czy to normalne? Może któraś
Czytaj dalej