w końcu jestem

Witajcie
Dawno się nie odzywałam. Bardzo mało siedzę teraz przy kompie. Znowu biore leki na toxo. Czuje sie po nich tragicznie cały czas jest mi niedobrze i wymiotuje,nic mi sie nie chce. Przez to nie siedze prawie przy komputerze, bo zaraz mi wszystko podchodzi do gardła. Skrobne choc pare słow, zebyście nie myślały, że z was zrezygnowałam. Ani mi sie śni.
Dzisiaj zaczełam plamić na brunatno, co mnie już w ogóle wytraciło z równowagi poniewaz okres mam miec dopiero 30 czerwca. Coś chyba jest nie tak? Może to działanie tego daraprimu którego biore. Mam nadzieje, ze to wróci do normy.
Kochane, życze wszystkim tym, które w tej chwili mogą owocnych starań :-))) dwóch przewspaniałych krech
pozdrawiam
Asia

3 odpowiedzi na pytanie: w końcu jestem

Dodane ponad rok temu,

Re: w końcu jestem

Trzymaj się Asieńko dzielnie. Od czasu do czasu, jeśli będziesz czuła że możesz, daj znać co i jak. My tu stałe kciuki włączymy, żeby Ci szybko przeszło i jeszcze szybciej zaszło. Cieplutko pozdrawiam i życzę szybkiego zwalczenia, A.

agapa
[Zobacz stronę]

Dodane ponad rok temu,

Re: w końcu jestem

Badz dzielna i nie czuj sie zrezygnowana! Bedzie dobrze, zobaczysz:) Bede trzymac kciuki za Twoj szybki powrot do formy i staran!

Sylvie

agahh Dodane ponad rok temu,

Re: w końcu jestem

Badz twarda i nie daj sie.Zagladaj czasem jak bedzie ci lepiej to moze wirtualnie cie ozdrowiemy

Znasz odpowiedź na pytanie: w końcu jestem

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
Jak to jest z nadmanganianem potasu?
Ciekawa jestem czy ktoraś z Was kąpała dzidziusia lub myła maluszkowi buźkę roztworem nadmanganianu potasu (kalium). Mojemu synkowi pojawiły się na polikach i brodzie krostki, (ale nie potówki). Położna poradziła mi
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
pytanie o pleśniawki
Mam pytanie - jak to wygląda, czy samo białawe podniebienie to już to? wydaje mi się, ze jest dziś bielsze niż zawsze... i że dostrzegłąm tam jedną dość duża krostkę...
Czytaj dalej