w którym tygodniu widoczny jest pęcherzyk na usg?

Witajcie, wyszedł mi test dodatni tydzień temu. Wczoraj byłam u gina, bo przez 3 dni miałam skąpe plamienia, które mnie zaniepokoiły. W obrazie USG nie widać było pęcherzyka. lekarka stwierdziła, że ona żadnej ciązy nie widzi, choc nie kazała tracić nadziej. Jak wczoraj zrobiłam powtórnie test – wyszedł również pozytywny. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 1.06, więc wychodzi początek 5 tyg. Czy to możliwe, że jeszcze nie bedzie widać pęcherzyka na tym etapie?

4 odpowiedzi na pytanie: w którym tygodniu widoczny jest pęcherzyk na usg?

mam Dodane ponad rok temu,

Hmm jak robilam test i bete to wyszlo 3-4 tydzien, w 5tc bylo widac juz pecherzyk, a w 7 tc serduszka.

Może zrób bete w odstepie 48 h i zobaczysz czy przyrasta.

maszula Dodane ponad rok temu,

wszystko zalezy od sprzetu na ktorym sie robi usg i specjalisty, ktory to usg robi.
Zgodze się z Mama, zrób betę (badanie beta HCG w laboratorium ) i powtórz to badanie po 48 godz.Zobaczysz jak przyrasta.
U mnie też na tym etapie w pierwszej ciazy lekarz nie widział pecherzyka. Trzymam kciuki -bedzie dobrze

eve86 Dodane ponad rok temu,

jeżeli miesiączkę miałaś 1.06 to rzeczywiście może być pęcherzyk nie widoczny tak sądzę.U mnie był widoczny w 4 tyg a serduszko było słychać w 6tyg choć lekarz powiedział że nieraz i w 5 może być słychać.także trzymam kciuki wybierz się za tydzień do lekarza i wtedy myślę,że już powinno być widać:)

myszka1983 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez awo82:Witajcie, wyszedł mi test dodatni tydzień temu. Wczoraj byłam u gina, bo przez 3 dni miałam skąpe plamienia, które mnie zaniepokoiły. W obrazie USG nie widać było pęcherzyka. lekarka stwierdziła, że ona żadnej ciązy nie widzi, choc nie kazała tracić nadziej. Jak wczoraj zrobiłam powtórnie test – wyszedł również pozytywny. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 1.06, więc wychodzi początek 5 tyg. Czy to możliwe, że jeszcze nie bedzie widać pęcherzyka na tym etapie?

nie martw się u mojej siostry też nie było widać pęcherzyka… tylko coś na jajowodzie i lekarz stwierdził, ze ciąża pozamaciczna i trzeba usunąć…. no i tą “ciążą pozamaciczną” okazał się obecnie 15 miesięczny słodki łobuz… tydzień później się już pokazał na usg 🙂

Znasz odpowiedź na pytanie: w którym tygodniu widoczny jest pęcherzyk na usg?

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
HEMATOLOG dziecięcy-proszę o namiary na dobrego!
Piszę tu bo dużo Was tu zagląda. Mam nadzieję, że ktoś mi da namiar na dobrego hematologa dziecięcego. Sprawa pilna..czekam.. A moze ktoś z Was borykał się u dziecka z bardzo mocno
Czytaj dalej