Waga dziecka

Czy wiecie ile wasze pociechy przybierają na wadze tygodniowo? Mnie się ciągle wydaje że Paulina ostatnio mało przybiera – tylko 80 g tygodniowo. To chyba troszke mało?
Pozdrawiam

Ola mama Paulinki (05.05.02.)

5 odpowiedzi na pytanie: Waga dziecka

Dodane ponad rok temu,

Re: Waga dziecka

To jest normalne – średnio od 80 do 130g. czasami dzieci w ciągu tygodnia nic nie przybierają, a w drugim nadrabiają. Moja Julia czasami przybiera nawet 300g, a czasem prawie nic. Nie martw się tym, najlepiej ważyć dziecko raz na miesiąc i już, ale wiem, że łatwo mówić, ja ważę częściej i potem też się martwię hi hi hi.

Pa,

Joanna mama Julci-aniołka (ur. 8.08.2002r.)

agnesthm Dodane ponad rok temu,

Re: Waga dziecka

moj chlopczyk urodzil sie z waga 3830 (04.09.2002), jak mial miesiac i piec dni to wazyl 4630, tydzien pozniej jak poszlam na badania to wazyl juz 5 kg a dzis bylam u lekarza to wazyl 5950, wiec wydaje mi sie na 2 miesiace i dwa tyg. to wazy w sam raz.

Agnieszka mama Agatki i malego Christianka

o-d Dodane ponad rok temu,

Re: Waga dziecka

Oj pewnie! Im dziecko starsze tym mniej przybiera na wadze. Jeśli nie wygląda na zabiedzone i nie choruje zbyt często, to wystarczy ważyć raz na miesiąc i już!

Ola

olamini Dodane ponad rok temu,

Re: Waga dziecka

…tylko ostatni waże co tydzień bo moja mała przez chorobę przestała jeść deserki czyli jedyną rzecz którą jadła do tej pory oprócz cyca i wogól jakoś marnie wyglada 🙁

Ola mama Paulinki (05.05.02.)

Dodane ponad rok temu,

Re: Waga dziecka

Moja Natusia przybiera mało, ale regularnie. ostatnio nawet, zdesperowana, zrobiłam Jej siatkę centylową, mieści się cały czas w tym samym centylu – i to jest najważniejsze.

Znasz odpowiedź na pytanie: Waga dziecka

Dodaj komentarz

Karmienie
no i stalo sie...
dzisiaj w nocy obudzil mnie ostry bol piersi, nad ranem samopoczucie jak przy grypie... Ach szkoda gadac; jak poradzic sobie z mlekiem w nocy, w sytuacji kiedy dziecko wydluza sobie godziny
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
A CO NA TO MĘŻOWIE
DZIEWCZYNY! mój mąż stwierdzil dzisiaj, że skoro tyle czasu spędzam na forum to moze umówi sie z pozostałymi meżami na piwo!? Czy wy też to macie...czy ten forumowy nałóg sie
Czytaj dalej