Wakacje za granicą

Wiem, że wiele z Was ma już za sobą takowe (myślę o wyjazdach z maluchami).

Może macie jakieś pożyteczne rady – co zabrać koniecznie (poza sprawami oczywistymi, jak dokumenty, polisę ubezp. itp.)?
Czy wózek można zabrać do samolotu jako bagaż podręczny?
Jak siedzi roczne dziecko w samolocie – na zwykłym fotelu, jak wszyscy?
My wybieramy się do Grecji. Niestety w lipcu, ale tylko ten termin nam pasuje. Jaka ochrona przed słońcem (filtry, czapki z daszkiem, może coś jeszcze?)

Pewnie takie rady przydadzą się nie tylko nam – w końcu na dobre zaczyna się sezon urlopowy. Napiszcie, jak coś ciekawego wiecie.

P. S. A może ktoś był właśnie w Grecji?? Mam mnóstwo niby błahych, ale dla nas b. ważnych pytań ( np. czy są tam Huggies freedom? – nie wiem jak zabrać zapas na 2 tyg., a Kubowa pupa tylko je toleruje 🙁

1 odpowiedzi na pytanie: Wakacje za granicą

1014monia Dodane ponad rok temu,

Re: Wakacje za granicą

co do samolotu, to należy zasięgnąć informacji u konkretnej liinii lotniczej, mogą być różnice. Raczej roczne dzieci nie siedzą same, możesz dostać pasy dziecięce, które dopinasz do swojego pasa i dziecko siedzi u ciebie na kolanach. Są też mijsca na ścianie, w które wpinasz fotelik dziecka. Co do wózka, to odbierają go od ciebie przed samym wejściem na pokład. ( Ale to wszystko musisz potweirdzić, bo mogą być różnice, zwłaszcza w lotach czarterowych ).
pieluchy zabrałabym ze sobą, napewno są takie w Hiszpanii, ale mogą się znacznie róznić nawet jeżeli opakowanie wygląda tak samo. Poza tym, jest to rzecz, która zajmuje miejsce w walizce tylko w jedną stronę :), masz potem luz na ewentualne pamiątki czy zakupy.

Monia i Olgutek ROCZEK !

Znasz odpowiedź na pytanie: Wakacje za granicą

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
KAtowice
Przepraszam ze tutaj ale poszkuje jakiejs mamy z Katowic dosc pilna sprawa!!!z Gory dziekuje Dorota i Zosia <16.07.2003.> [img]/upload/17/70/_263104_n.jpg[/img]
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Sklonnosc do siniakow
Ciekawa jestem, bo moze ktoras z Was wie czy taka sklonnosc to niedobor jakiejs witaminy badz skladnika mineralnego w organizmie czy tez cecha wrodzona? Kiedy bylam w ciazy ten problem
Czytaj dalej